شیرالات دومنظوره چیست

شیرالات دومنظوره چیست

شیرالات دومنظوره چیست: در جامعه امروزی با پیشرفت در زمینه های مختلف بسیاری از تولیدات ما به تولید انبوه رسیده‌اند. در صنعت شیرالات بهداشتی در ایران انواع مختلفی از آنها در حال تولید و توزیع هستند که بسیاری از مصرف کنندگان از آنها استقبال کرده‌اند. مردم ایران به دلیل تجملاتی بودن و اهمیت زیاد به لوکس بودن منازلشان، مشتاق به خرید بهترین کالا و وسایل با بهترین کیفیت هستند.

انتخاب شیرالات بهداشتی به دلیل تنوع مختلفی که دارند برای خریداران و مهندسان ساختمان مشکل ساز شده است. همچنین علاوه بر تنوع با کیفیت ها و کارایی متفاوت عرضه می‌شوند. امروزه به دلیل تنوع طلبی مردم صنایع تلاش بر تولیدات مختلف و انبوه دارند تا نیاز جامعه انسانی را برطرف کنند. شما می‌توانید با تحقیق و استفاده از تجربه دیگر خریداران بهترین برند حاضر در بازار را در این زمینه پیدا کنید. این مقاله شما را با برخی شیرالات و ویژگی آنها آشنا خواهید کرد.

انتخاب شیرالات بهداشتی ساختمانی

انتخاب یک شیر آب برای پروژه های ساختمانی خصوصی همیشه آنقدر که به نظر می رسد ساده نیست. انواع مختلفی از سبک ها، مواد و عملکردها برای انتخاب وجود دارد. از خانه های خصوصی کوچک گرفته تا ساختمان های مسکونی و ویلاهای لوکس این موضوع همیشه مدنظر قرار گرفته است.

حمام ها و آشپزخانه‌ها در خانه های مسکونی نیاز به ترکیبی از ویژگی ها و عملکردهای مختلفی دارند، از جمله جدیدترین فناوری ها: اطمینان از عملکرد طولانی مدت و ارائه یک محیط بهداشتی. در زمینه بهترین شیر سینک ظرفشویی ایرانی و خارجی ۱۴۰۱چه می‌دانید؟

برای ایجاد یکسان‌سازی بین: طراحی، دوام، نیازهای مربوط به بهره وری انرژی، استانداردهای ایمنی خاص و… انتخاب شیرالات بهداشتی مناسب به متخصصان واگذار می‌شود. وسایل شیرآلات ممکن است از نظر جنس و قیمت متفاوت باشند.

خواه تمرکز شما بر روی طراحی باشد یا عملکرد خاصی، مانند سرعت جریان آب و کنترل دما، به شما کمک می کند اولویت های خود را مشخص کنید و انتخاب درستی داشته باشید.

قیمت شیرآلات چشمی دار

اگر در حال برنامه ریزی یک پروژه ساختمانی با استانداردهای بهداشتی و بهره وری انرژی بالا هستید، شیرهای بدون لمس هوشمند راه پیش رو هستند. مدل‌های شیر آب با ویژگی‌های بدون لمس می‌توانند مصرف آب را تا ۵۰ درصد کاهش دهند و در عین حال به کاهش خطر انتقال باکتری از دست‌ها به سطوح اتصالات کمک کنند.

در بسیاری از خانه ها و ویلاهای امروزی و سرویس های بهداشتی لوکس عمومی از این شیرالات برای جلوگیری از هدر رفتن آب و بهداشتی بودن وسایل استفاده کرده‌اند. قیمت شیرآلات چشمی دار به دلیل هوشمندی و بروز بودن آن ممکن است بیشتر از شیرالات بهداشتی دیگر باشد اما به دلیل ویژگی های بسیاری که دارد از قیمت آن چشم پوشی می‌کنند. قیمت شیرآلات چشمی دار به ویژگی‌های آن هم بستگی دارد که هیچ کدام از شیرالات بهداشتی ندارند:

۱) بهداشت

۲) صرفه جویی آب

۳) راحتی کاربران

۴) کاهش هزینه‌ های آب

ویژگی شیرآلات آشپزخانه

برای شیرالات آشپزخانه، به چیدمان کلی آشپزخانه فکر کنید. اگر نیاز به شستن قابلمه‌ها و تابه‌ها وجود دارد، استفاده از یک شیر آب با دهانه بیرون‌کش می‌تواند فضای بیشتر و انعطاف‌پذیری بیشتری برای جابجایی تجهیزات بزرگ‌تر فراهم کند. شیر آب در یک جزیره آشپزخانه قرار دارد.

می‌توانید روی یک شیر آب با دهانه بلندتر و طراحی متمایز سرمایه‌گذاری کنید تا ظاهر را کامل کند. اگر کابینت‌ها بالای سینک نصب می‌شوند یا فضا محدود است، شیرالات آشپزخانه با بدنه پایین‌تر می‌تواند انتخاب مناسب‌تری باشد. در مطلب ۵ نکته مهم در فروش شیرآلات بهداشتی ساختمانی می توانید شیرآلات بسیار مناسبی برای آشپرخانه بیابید.

باید توجه داشته باشید علاوه بر کارایی شیرالات آشپزخانه باید به طرح و ظاهر آن توجه کنید که علاوه بر ظاهری زیبا و مدرن با دیزاین آشپزخانه شما همخوانی داشته باشد. شیرالات بهداشتی یک مورد ضروری در آشپزخانه است. بنابراین شیرالات آشپزخانه باید شامل برخی ویژگی‌ها باشند:

۱: صرفه جویی در مصرف آب

۲: دوام

۴: تمیز کردن آسان

۵: دوستی با محیط زیست

شیرالات دومنظوره چیست

امروزه به دلیل قیمت بالا آب شیرین‌کن‌ها بسیاری از افراد از خرید آن چشم پوشی می‌کنند. اما با افزایش تولیدات داخلی و تنوع شیرالات بهداشتی این مشکل حل شده است.شیرالات دومنظوره با توجه به کارایی و ویژگی‌ای که دارند یکی از راه حل های این موضوع بوده است.

این نوع شیرالات آشپزخانه به نوعی است که دارای دو خروجی آب است: یکی به منظور تصفیه آب برای مصرف خوراکی و دیگری به منظور خروجی آب برای شست و شو و کارایی بهداشتی است. پیشنهاد می شود: ۳ مرکز خرید شیرآلات در تهران

اما باید بدانید که امکان استفاده همزمان از خروجی این شیرالات دومنظوره نیست. قیمت شیرالات دومنظوره به دلیل کارایی و ویژگی خاصی که دارد از دیگر شیرالات بالاتر بوده‌اند.

شیرالات دومنظوره با گذشت زمان به محبوبیت بیشتری میان مصرف کنندگان می‌رسند زیرا استفاده از آب تصفیه شده برای بهداشت و سلامت بسیار موثر است. این شیر آب دارای دو اهرم برای استفاده از خروجی های آن دارد.

معایب شیرالات دومنظوره چیست

شیرالات دومنظوره مانند دیگر محصولات با وجود ویژگی‌های منحصربفرد از معایبی برخوردار است که باید هنگام خرید به آن توجه کنید در این قسمت با برخی معایب آن آشنا می‌شوید:

۱) در شیرالات دومنظوره ای که خروجی یکسانی دارند و دارای اهرم های متفاوت هستند به دلیل وجود املاح در مسیر آب امکان گرفتی آن وجود دارد.

۲) هزینه بالایی نسبت به باقی شیرالات بهداشتی دارد.

۳) در شیرالات دومنظوره ای که دارای یک خروجی است باید چندین ثانیه شیر آب را بازنگهدارید تا آب تصفیه شده به خروجی راه باز کند که باعث هدر رفتن آب می‌شود.

پیشنهاد می‌شود: ویژگی شیرالات با لعاب سنگی

با توجه به معایبی که گفته شد باید بدانید که معایب این شیرالات بسیار کمتر از دیگر شیرالات بوده است. و به همین دلیل با وجود این مشکلات افراد بسیاری زیادی حاضر به خرید و استفاده از آنها در خانه، ویلاها و… خود هستند. شیرالات دومنظوره یکی از جدیدترین تولیدات صنعت امروز به شمار می‌رود.

بنابراین با توجه به مطالب خوانده شده آموختید که شیرالات بهداشتی در انواع مختلف تولید و عرضه می‌شوند که با توجه کیفیت و کارایی آنها قیمت های آن معین می‌شود. شما اگر یک مهندس ساختمان هستید و یا فردی که تصمیم به تعویض شیرالات آشپزخانه خود دارد باید با تحقیق و بررسی بسیار و با توجه به شرایط خانه خود بهترین شیرالات را انتخاب و به کار بگیرید.

شیرالات دومنظوره محصولی هستند که برای عدم استفاده از آب شیرین‌کن‌ها و همچنین اشغال زیاد محیط توسط آنها، استفاده می‌شود. در این مقاله تا حدودی به پاسخ سوال شیرالات دومنظوره چیست؟ رسیده‌اید. شیرآلات آشپزخانه به دلیل اینکه در خانه در چشم هستند و به راحتی دیده می‌شوند.

به مطالعه ادامه دهید: کیفیت شیرآلات به چه عواملی بستگی دارد

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

۰۹

بهمن
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

هرز شدن شیرآلات و تعمیر آن

شیرآلات یکسری قطعات مهم در تمام منازل هستند که از آن‌ها استفاده‌های فراوانی در آشپزخانه، سرویس بهداشتی و موارد دیگر می‌شود. با توجه به این‌که شیرآلات از مهم‌ترین بخش‌های تأسیسات در خانه و آشپزخانه به شمار می‌آید به‌ همین دلیل بهتر است که در نگهداری ‌داری آن و یا جلوگیری از هرز شدن شیرآلات و تعمیر آن […]

آموزش و راهنمای نصب انواع شیر توکار

۰۲

بهمن
شیرآلات

آموزش و راهنمای نصب انواع شیرتوکار

شیرآلات ساختمانی در یک تقسیم بندی کلی به دو بخش شیرآلات توکار و شیرآلات روکار تقسیم می‌شود. اگر مهندس معمار و یا یک استادکار ساده برای ساختن ساختمان هستید حتما لازم است اطلاعات لازم جهت نصب شیرآلات, اعم از شیرآلات آشپزخانه، شیرآلات قسمت‌های بهداشتی منزل مانند حمام و سرویس بهداشتی و سایر نقاط ساختمان را داشته باشید. […]