شیر توالت

شیر توالت

در انتخاب شیر توالت مناسب چه فاکتورهایی را باید در نظر گرفت و شیر توالت مناسب کدام است .هنگام ورود به سرویس بهداشتی  و  اولین چیزی که نظر را به خودجلب می کند شیرآلات به کار رفته در آن می باشد , از جنس شیر توالت گرفته تا طرح و رنگ و … می تواند یک هارمونی مناسب را با فضای سرویس بهداشتی ایجاد کند .

شیر توالت نیز مانند بقیه شیرآلات هم از  جلوه ظاهری و  همچنین نوع جنس  شیر می بایست ارزیابی شود که بتوان به جمع بندی مناسبی در تهیه شیر توالت رسید , که در ادامه درباره انوع شیر توالت  به تفصیل بحث خواهیم کرد  .

 

انواع شیر توالت

شیرتوالت ها دارای دو دسته بندی کلی شیر توالت اهرمی و کلاسیک و بر اساس قرار گیری بر روی روشویی به دو دسته تو کار و روکار تقسیم می شوند که دارای تنوع بسیار بالایی در تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی سهند می باشند .

  • شیرتوالت تو کار
  • شیر توالت رو کار

 

 

شیر توالت تو کار

شیر توالت تو کار اگر چه قیمت بالاتری را نسبت به شیر توالت رو کار دارد اما از حیث زیبایی و اشغال فضای کمتر در سرویس بهداشتی فاکتورهای مهمی را با خود دارد که نظر علاقه مندان را به خود جلب می کند .

 در حال حاضر مدل های ایتالیائی شیرتوالت تو کار بیشتر در بازار ایران دیده می شود , شرکت شیرآلات بهداشتی سهند هم با توجه به اصل به روز بودن در محصولات و از آن جمله انواع شیر توالت در دو نوع تو کار و رو کار محصولات متنوعی را پیش روی علاقه مندان به شیرآلات با کیفیت و طراحی زیبا قرار داده است  .

 

نمونه هایی از انواع شیر توالت تولیدی شرکت سهند

در هنگام خرید شیر آلات باید به نکاتی مهم دقت داشت از آن جمه جنس و کیفیت ساخت محصول و همچنین طراحی ظاهری با جنس با کیفیت قطعات داخلی می باشد , شیر توالت نیز از این قاعده مستثنی نیست و می بایست دارای مغزی باکیفیت بوده که عمر شیرآلات را طولانی تر خواهد کرد .

 

شیر توالت با کیفیت علاوه بر آبکاری مناسب و کارتریج مناسب و با کیفیت باید دارای اندازه مناسب نیز باشد که البته این مورد بیشتر در شیر ظرفشویی خودنمایی می کند .

 

شیر توالت رو کار

شیر توالت رو کار قیمت پائینتری نسبت به شیرتوالت تو کار دارد , شرکت شیرآلات بهداشتی سهند در سبد محصولات خود از هر دو نوع شیر توالت با طرحهای متنوع سعی بر جلب رضایت مشتری داشته است , و با درنظر گرفتن همین مهم شرکت شیرآلات سهند افشان آذر در دو سال پیاپی  مفتخر به دریافت گواهینامه جلب رضایت مشتری از سازمان صنعت و معدن و تجارت گردیده است .

 

شیر توالت آنتی باکتریال

یکی از اولویتهای خرید شیر توالت مناسب می تواند آنتی باکتریال بودن آن باشد  . تکنولوژی آنتی باکتریال یا ضد میکروبی فرایندی می باشد که  در آن ویروس ,  میکروب و باکتری ازبین می روند  .

 

  تکنولوژی آنتی باکتریال که بیشتر در صنایع غذائی و پزشکی کاربرد دارد و هدف آن جلوگیری از بروز و شیوع بیماریها می باشد .

اثرات آنتی باکتریال کردن شیر توالت

  • سطح پاکیزگی محصول را بالا و متعاقب آن امکان شوع بیماری را کاهش می دهد .
  • خطر ایجاد آلودگی و بوی ناخوشایند را کاهش می دهد .
  • طول عمر کاربردی محصول را افزایش می دهد .

 

 طی هر ساعت استفاده از دستشویی، انبوهی از باکتری‌ها وارد این محیط می‌شود. بر اساس محاسبات صورت گرفته، در هر ساعت ۵۰۰ هزار باکتری به هر اینچ مربع از سطح دستشویی وارد می‌شود.

 

شیر توالت آنتی با کتریال چگونه از شما محافظت می کند

 

میکروب‌های توالت عمومی باعث چه بیماری‌هایی می‌شوند؟

عفونت‌های ناحیه تناسلی، عفونت‌های قارچی، حساسیت‌های پوستی و بیماری‌های عفونی و میکروبی که ممکن است در توالت های عمومی غیر بهداشتی گریبان گیر هر شخصی شود .

 

در ادامه به معرفی چند گونه از باکتری‌های شایع در محیط دستشویی‌های عمومی‌و دستمال‌های رولی می‌پردازیم:

 

  • باکتری E.col
  • باکتری Streptococcus
  •  باکتری Paratuberculosis
  • باکتری Salmonella

 

در بدن انسان دو نوع باکتری می تواند وجود داشته باشد باکتری مفید و باکتری مضر برخی از باکتریها برای بدن انسان اهمیت حیاتی دارند که حتی بعضی داروخانه ها به ارائه برخی باکتری ها در قالب قرص مبادرت می نمایند و یا در برخی ار مواد خوراکی و لبنی به عنوان یک امتیاز به مشتری ارائه می شود . حال این سبک زندگی ما می باشد که تعیین کننده سلامت بدن می باشد .

شیر توالت آنتی با کتریال چگونه از شما محافظت می کند ?

Rate this post

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

۰۹

بهمن
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

هرز شدن شیرآلات و تعمیر آن

شیرآلات یکسری قطعات مهم در تمام منازل هستند که از آن‌ها استفاده‌های فراوانی در آشپزخانه، سرویس بهداشتی و موارد دیگر می‌شود. با توجه به این‌که شیرآلات از مهم‌ترین بخش‌های تأسیسات در خانه و آشپزخانه به شمار می‌آید به‌ همین دلیل بهتر است که در نگهداری ‌داری آن و یا جلوگیری از هرز شدن شیرآلات و تعمیر آن […]

آموزش و راهنمای نصب انواع شیر توکار

۰۲

بهمن
شیرآلات

آموزش و راهنمای نصب انواع شیرتوکار

شیرآلات ساختمانی در یک تقسیم بندی کلی به دو بخش شیرآلات توکار و شیرآلات روکار تقسیم می‌شود. اگر مهندس معمار و یا یک استادکار ساده برای ساختن ساختمان هستید حتما لازم است اطلاعات لازم جهت نصب شیرآلات, اعم از شیرآلات آشپزخانه، شیرآلات قسمت‌های بهداشتی منزل مانند حمام و سرویس بهداشتی و سایر نقاط ساختمان را داشته باشید. […]