پرلاتور شیرآلات چیست؟

پرلاتور شیرآلات چیست؟ 🚰

پرلاتور شیرآلات چیست؟ 🚰

از پرلاتور شیرآلات در خروجی آب شیرآلات بهداشتی مانند آبریز شیر دوش، روشویی، ظرفشویی و خروجی شلنگ توالت استفاده می‌گردد. امروزه پرلاتور شیرآلات یکی  اجزای ضروری در شیرآلات بهداشتی مانند شیر دوش، روشویی، ظرفشویی، شلنگ توالت، شیرآلات اهرمی، ساده و غیره است. هدف از به کار بردن این قطعه در شیرآلات بهداشتی کاهش مصرف آب، کنترل جریان آب و جلوگیری از فشار زیاد آب است.

پرلاتور

پرلاتور در زبان انگلیسی به معنای مروارید است. این موضوع به آن معنا می‌باشد که با نصب قطعه آب به جریان همانند مروارید تبدیل می‌شود. نصب پرلاتور در شیرآلات موجب می‌شود تا آب در هنگام خروج با مقداری هوا و در فواصل چند میلی متری اسپری شود. از همین رو یک قطعه کاربردی و مهم در شیرآلات امروزی محسوب می‌شود.

ساختار پرلاتور شیرآلات

پرلاتور شیر آب از چند لایه توری و یا پلاستیکی تشکیل شده است. طراحی خاص آن باعث ترکیب آب و هوا و کاهش حداقل ۵۰ درصدی مصرف آب می گردد. زمانی که پرلاتور شیرآلات در جای خود نصب می شود بجای خروج آب خالص، ترکیبی از آب و هوا با فشار مناسب و به میزان مورد نیاز و کافی از آبریز شیر و یا شلنگ خارج می شود.

نتیجه گیری

استفاده از پرلاتورها به منظور  کاهش مصرف آب، کنترل جریان آب، جلوگیری از فشار زیاد آب استفاده می شود. شما باید ضمن توجه به انتخاب نوع مناسب آن برای مکان های مختلف مانند استفاده از آنها برای منازل یا اماکن بهداشتی، ادارات و دیگر مکان ها به نگهداری نصب و تعمیر پرلاتور و رسوب‌گیری آنها  توجه کنید. اگر در تهیه یک پرلاتور متناسب با نیاز و سلیقه‌تان سردرگم هستید، شرکت سهند می‌تواند در این زمینه مشاور خوبی برای شما باشد.

حتما مطالعه نمایید
انواع شیرآلات

شرکت شیر آلات بهداشتی سهند

شرکت شیرآلات بهداشتی سهند افشان آذر با بیش از بیست سال سابقه در امر تولید، تحت نام تجاری سهند ، امروز از پیشتازان عرصه تولید در کشور ایران است . مجموعه سهند به واسطه تلاش مجدانه متخصصان و مهندسان نخبه همواره در کسب افتخارات، اولین صنعت خود بوده است .

شیرآلات بهداشتی سهند دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE )

با توجه به تاثیر شیرآلات‌بهداشتی در سلامت مردم ، شیرآلات سهند افتخار دارد اولین دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE ) و بزرگترین صادرکننده بهترین شیرآلات‌بهداشتی ساختمان و شیرآلات بهداشتی لاکچری در چندین سال اخیر باشد و توانسته است در دو سال  پیاپی ، تنها دارنده تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در صنعت شیرآلات بهداشتی ساختمان باشد که این مهم بیانگر تمرکز و توجه این مجموعه بر کیفیت تولیدات و خدمات مضاعفی است که به مصرف کنندگان عزیزش پیشکش می دارد .

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

طراحی و فرم شیرآلات بهداشتی

۱۶

تیر
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

طراحی و فرم شیرآلات بهداشتی

طراحی و فرم شیرآلات بهداشتی 🚰 طراحی و فرم شیرآلات بهداشتی یکی از فاکتورهای اصلی خرید شیرآلات بهداشتی می باشد که در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت. اولین‌چیزی‌که در قضاوت یک بیننده نسبت به شیرآلات بهداشتی در ساختمان تاثیر می‌گذارد، فرم و طراحی ظاهری آن وسیله است. حتی بهترین متریال و با کیفیت‌ترین کالاها، اگر […]

کنترل کیفیت شیرآلات بهداشتی

۰۵

تیر
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

کنترل کیفیت شیرآلات بهداشتی

کنترل کیفیت شیرآلات بهداشتی 🚰 در این مقاله از وبسایت فروش شیرآلات بهداشتی سهند توضیحاتی کامل در مورد کنترل کیفیت شیرآلات بهداشتی ارائه خواهیم داد.  برای اطمینان از بازگشت نخوردن کالا هم سطح بیرونی و هم سطح داخلی شیرآلات بررسی می شود. این کار با این هدف انجام می‌گیرد تا درستی ابعاد تایید شود. از آنجا‌که ماشین[…]