10 مدل شیرآلات لوکس آشپزخانه ایرانی

۱۰ مدل شیرآلات لوکس آشپزخانه ایرانی

۱۰ مدل شیرآلات لوکس آشپزخانه ایرانی: آیا به دنبال خرید بهترین و لاکچری ترین نمونه های شیرآلات آشپزخانه هستید؟ ما برای شما در این محتوا ۱۰ مدل شیرآلات لوکس آشپزخانه برای خانه ایرانی را بیان کردیم تا شما با برند های معتبر جهانی شرکت سهند و نمونه های شیرآلات برتر و ترند برای دکوراسیون های مدرن و آنتیک آشنا شوید، قابل ذکر است که شما از این نمونه ها نه تنها برای آشپزخانه بلکه از پک کامل آنها می توانید برای حمام، دستشویی، روشویی و … نیز استفاده کنید.

۱۰ مدل شیرآلات لوکس

۱۰ مدل شیرآلات لوکس آشپزخانه ایرانی: شیرآلات در زمان قدیم نمونه های بسیار محدودی داشتن اما امروزه با پیشرفت علم طراحی و دکوراسیون شما مشاهده کننده مدل های متفاوتی از شیرآلات لوکس آشپزخانه برای خانه ایرانی مانند شیرهای توکار، اهرمی، برنجی و… هستید، که نه تنها از طراحی برتر بلکه کارایی بسیار عالی برای اشپزخانه دارند و باعث سهولت در انجام کارهای روزمره می شوند،در ادامه این متن ۱۰ مدل شیرآلات لوکس آشپزخانه برای خانه ایرانی تولید شرکت سهند ارائه شده است.

شیرآلات شناور برای آشپزخانه

۱۰ مدل شیرآلات لوکس آشپزخانه ایرانی: یکی از جدیدترین شیرآلات لوکس آشپزخانه برای خانه ایرانی را می توانیم شیرآلات شناور معرفی کنیم، شیرآلات شناور در اشپزخانه به صورت ثابت است اما توانایی ارائه جریان آب به صورت اسپری و معمولی در فضای حرکتی بسیار زیادی دارد، شما با استفاده از این شیر بدون حرکت دادن بدنه اصلی شیر می توانید آب را به تمامی سینک ظرفشویی خود برسانید و بهترین شستشو را انجام دهید.ساختار اصلی این شیر دارای یک دسته است که شما می توانید آن را تا ارتفاع دلخواه بیرون بکشید و با استفاده از اهرم بسیار کوچک به تنظیم دما و فشار آب بپردازید، اما باید به این نکته دقت داشته باشید که در صورت رها کردن دسته آب حتی یک لحظه امکان پاشیدن آب در تمامی سطح آشپزخانه وجود دارد.

شیرآلات میکسر و کلاسیک

۱۰ مدل شیرآلات لوکس آشپزخانه ایرانی: شیرآلات میکسر و کلاسیک از نمونه های جدید شیرآلات لوکس آشپزخانه برای خانه ایرانی هستند که دارای یک گردن بسیار بلند به همراه یک دسته کوچک با طراحی خاص برای تنظیم دمای آب است. دسته این شیر به گونه طراحی شده که حرکت آن بسیار آسان بوده و شما می توانید حتی با استفاده از یک انگشت دسته شیر را به طرف راست یا چپ حرکت دهید. در خرید شیرالات سرویس بهداشتی نیز طرح های کلاسیک بسیار به زیباتر شدن محیط سرویس شما کمک می‌کنند.

از مزیت های این شیر می توانیم به طول عمر بسیار طولانی و همچنین تعمیر بسیار آسان اشاره داشته باشیم اما در عملکرد شیر باید دقت داشته باشید که شیرآلات میکسر در تنظیم دما نیاز به زمان طولانی تری نسبت به شیرآلات دیگر دارند و ممکن است زمان شما را هدر دهند.

پیشنهاد می‌شود: مقایسه شیرالات بهداشتی ساختمان 

شیرآلات فنری و سهولت استفاده از آنها

بهترین شیرآلات لوکس آشپزخانه برای خانه ایرانی را می توانیم شیرالات فنری معرفی کنیم این شیرآلات دارای روش کارکرد بسیار اسانی هستند و همچنین علاوه بر عملکرد عالی خود از ظرافت کار و زیبایی بی نظیری برخوردار می باشد. وجود فنر در این شیر باعث شده است تا شما امکان حرکت شیر به تمامی گوشه های سینک و هر جهتی که می خواهید را داشته باشید.

ساختار اصلی شیرآلات فنری دارای یک بدنه ثابت به همراه یک دسته شیر انعطاف پذیر از فنر است که مخاطب می تواند برای شستشوی ظروف آن را در دامنه دلخواه خود حرکت دهد. در خرید شیرآلات فنری باید به این نکته دقت داشته باشید که به هیچ عنوان سینک ظرفشویی شما کوچک یا دارای ارتفاع کم نباشد، زیرا در صورت کوچک بودن سینک یا ارتفاع پایین ان شما با پاشش آب به بیرون از سینک روبرو خواهید شد.

شیرآلات چشمی ترند ترین شیرآلات

۱۰ مدل شیرآلات لوکس آشپزخانه ایرانی: در سال ۲۰۲۱ نمونه جدیدی از شیرآلات لوکس آشپزخانه برای خانه ایرانی با نام شیرآلات چشمی طراحی شد، این شیرآلات دارای طراحی رویایی به همراه تنظیم دمای یکنواخت است که به صورت خودکار می تواند اجسام مورد نظر برای شستشو را تشخیص داده و آب را باز کند، البته به جز آزاد کردن آب به صورت خودکار در این شیر شما می توانید از دسته شیر نیز استفاده کنید.

ساختار شیرآلات چشمی دارای طراحی مدرن و بسیار عالی برای دکوراسیون تمامی خانه ها است، از مزیت های ویژه این شیر می توانیم به تنظیم دما با توجه به آلودگی موجود روی دست های شما و اجسام مورد نظر برای شستشو، تشخیص زمان مناسب برای آزاد کردن و بستن اب و نمایش دمای آب اشاره داشته باشیم.

شیرآلات شاف آف دارای انعطاف پذیری باورنکردنی

از ترند ترین نمونه های شیرآلات لوکس آشپزخانه برای خانه ایرانی می توانیم به شیرآلات شاف اف اشاره کنیم، این شیرآلات دارای انعطاف پذیری بسیار بالا هستند و شما می توانید آنها را در گوشه سینک ظرفشویی خود نصب کنید، ساختار این شیر مانند یک دسته جداگانه از شیر اصلی است که می تواند سرعت خروجی آب را افزایش دهد.

شیر آب قابلمه پرکن

۱۰ مدل شیرآلات لوکس آشپزخانه ایرانی: یکی از خاص ترین نمونه های شیرآلات لوکس آشپزخانه برای خانه ایرانی میتوانیم شیر آب قابلمه پرکن معرفی کنیم، این شیر آب در سینک ظرفشویی به کار گذاشته نمی شود و برای طراحی خاص آشپزخانه تنها بالای گاز قرار دارد، شما می توانید با استفاده از آن قابلمه هایی که بسیار سنگین هستند و توانایی جابجایی آنها را پس از پر کردن با آب ندارید روی گاز قرار دهید و شیر آب را باز کنید.

شیرآلات هوشمند جدیدترین شیرآلات لوکس آشپزخانه برای خانه ایرانی

۱۰ مدل شیرآلات لوکس آشپزخانه ایرانی: شیرآلات هوشمند از پرهزینه ترین شیرآلات لوکس آشپزخانه برای خانه ایرانی شمرده می شوند، این شیرآلات نزدیک شدن انسان ها را تشخیص می دهد و به صورت خودکار توانایی باز کردن و بستن آب را دارد، زمانی که شما نزدیک به آب می شود و دست خود را به طرف اب می برید، شیر باز شده و با دور شدن شما بسته خواهد شد، تعیین فشار و دمای آب نیز در این شیرها با استفاده از یک دسته خاص انجام می شود.

اما نکته ای که باعث پر هزینه بودن خرید این شیر شده است تشخیص هوشمند اب مورد نیاز است، برای مثال اگر شما یک فنجان را جلوی شیر قرار دهید، تنها به اندازه حجم فنجان آب خارج خواهد کرد و حتی یک قطره نیز هدر نمیدهد.

پیشنهاد می‌شود: شیرآلات لوکس ضد آب + ۵ مدل

شیرآلات اهرمی مناسب برای خانه آنتیک

۱۰ مدل شیرآلات لوکس آشپزخانه ایرانی: اگر شما برای دکوراسیون خانه خود، طراحی انتیک یا سنتی را مد نظر دارید، می توانید از شیرآلات اهرمی استفاده کنید، این شیرآلات به عنوان قدیمی ترین شیرآلات با طراحی های جدید در بازار ارائه شده اند، برای خرید آنها می توانید از شرکت سهند بهره بگیرید.

شیرآلات تک اهرمی

این نمونه از شیرآلات پرکاربردترین و رایج ترین شیرآلات موجود در بازار شناخته می شوند که امروزه در ۸۰% خانه ها مورد استفاده هستند، شیرآلات تک اهرمی دارای انواع مختلفی است و شما می توانید تنها با یک اهرم به تنظیم تمامی جوانب فشار آب، دمای آب و چرخش جهت آب بپردازید. البته بهتر است بدانید جهت با کیفیت‌تر شدن، آبکاری شیرآلات بهداشتی نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

شیرآلات ظرفشویی دیواری

۱۰ مدل شیرآلات لوکس آشپزخانه ایرانی: در صورتی که به دنبال یک طراحی خاص شیرآلات برای دیوار آشپزخانه خود هستید، می‌توانید از شیرآلات دیواری در بالای سیمک خود استفاده کنید، این شیرآلات ثابت هستند و شما تنها می توانید در فاصله نصب شیر تا کف سینک از اب استفاده کنید.

Rate this post

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

مزایا و معایب خرید شیرآلات طلایی رنگ

۰۷

اسفند
شیرآلات

مزایا و معایب خرید شیرآلات طلایی رنگ

این روزها افراد بسیار زیادی را می توان دید که دغدغه های فراوانی برای خرید و قیمت شیرآلات لوکس دارند. رنگ طلایی را می توان یکی از رنگ های لوکس و پرکاربرد در تولید شیرآلات دانست که زیبایی آن می تواند چشم هر ببینده ای را به خود خیره سازد. طی سال های اخیر این شیرآلات توانسته […]

3 روش خانگی جرم گیر شیر آلات بهداشتی

۳۰

بهمن
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

۳ روش خانگی جرم گیر شیر آلات بهداشتی

همانطور که می دانید، درخشش شیرآلات نقش موثری در ظاهر و زیبایی حمام، سرویس بهداشتی و یا حتی آشپزخانه دارد. بنابراین لازم است مراحل کارآمد نظافت آن ها را بشناسیم و این اصول و روش ها را به موقع اعمال کنیم. یکی از مراحل مهم در استفاده از انواع شیرآلات بهداشتی سهند، نصب صحیح آن هاست. اما[…]