7 نکته مهم در خرید شیرآلات آشپزخانه

۷ نکته مهم در خرید شیرآلات آشپزخانه

۷ نکته مهم در خرید شیرآلات آشپزخانه: انتخاب شیرآلات آشپزخانه کاری مشکل است. تنوع سبک ها، مواد و قیمت ها می تواند بسیار زیاد باشد. احتمالاً مدت زیادی با شیر آب جدید خود زندگی خواهید کرد، بنابراین ممکن است آن را دوست داشته نباشید. آگاهی از ۷ نکته مهم در خرید شیرآلات آشپزخانه بسیار حائز اهمیت است.

شیرآلات یکی از شلوغ ترین وسایل آشپزخانه هستند. برای کارهای روزانه تهیه غذا، پخت و پز، تمیز کردن و ضدعفونی کردن ضروری است. از بین تمام ویژگی های آشپزخانه شما، شیر آب احتمالاً یکی از مواردی است که بیشتر با آن در تعامل هستید.

شیر آب نیز یکی از ویژگی های اصلی سبک آشپزخانه شما است که در مرکز صحنه قرار دارد. انتخاب وسایل مناسب نه تنها عملکرد آشپزخانه را افزایش می دهد، بلکه به عنوان بیان سلیقه فردی شما نیز عمل می کند. در سهند ۷ نکته مهم در خرید شیرآلات آشپزخانه را باهم بررسی خواهیم کرد.

۷ نکته مهم در خرید شیرآلات آشپزخانه و سرویس

انتخاب وسایل مناسب نه تنها عملکرد آشپزخانه را افزایش می دهد، بلکه به عنوان بیان سلیقه فردی شما نیز عمل می کند. اما با این همه گزینه، چگونه می توانید آن را درست انجام دهید؟ در اینجا لیستی از ۷ نکته مهم در خرید شیرآلات آشپزخانه وجود دارد که باید هنگام انجام فرآیند انتخاب شیر آب در نظر بگیرید.

در خرید شیرآلات آشپزخانه ظاهر مهم است

اکثر مردم تنها بر اساس ظاهر شیر آب را انتخاب می کنند و این یک اشتباه به نظر می آید. ظاهر شیرآلات بسیار مهم است، اما شما معمولا می توانید ظاهر مورد نظر خود را با توجه به کیفیت محصول به دست آورید. برای مشاوره در مورد این ملاحظات عملی، با طراحان، تولید کنندگان، خرده فروشان و لوله کش شیر آب صحبت کنید.

هزینه مناسب در خرید شیرآلات آشپزخانه

برنامه ریزی کنید که حداقل هزینه برای یک شیر حمام و حداقل هزینه برای یک شیر آشپزخانه کنار بگذارید. ممکن است یک شیر آب عالی را با قیمت مقرون به صرفه ای تهیه کنید، اما ممکن است شیر آب خریداری شده کیفیت مناسبی برخوردار نباشد. اگر خیلی بیشتر هزینه کنید، از کیفیت و دوام شیر اب اطمینان بیشتری را به دست خواهید آورد. پیشنهاد می‌شود: مواد سازنده بهترین شیرآلات بهداشتی

ارتفاع دهانه و بدنه شیرآلات را بررسی کنید

دهانه های شیرآلات از نظر ارتفاع و گستردگی بسیار متفاوت هستند و بیشتر اوقات می توانید ظاهری که بیشتر دوست دارید را انتخاب کنید. اما اگر یک قفسه بالای سینک دارید، ممکن است یک دهانه بلند مناسب نباشد.

یک شیر حمام با دسترسی کوتاه ممکن است باعث شود که هنگام شستشوی دست ‌ها، آب به پشت دهانه شیر بریزد. آیا کاربرد شیرالات سرویس بهداشتی را می‌دانید؟ 

شیرهای سرامیکی را انتخاب کنید

اگر می خواهید از داشتن شیری که چکه می کند اجتناب کنید، شیری با شیرهای سرامیکی تهیه کنید. انواع دیگر شیرآلات اغلب برای سال ها چکه نمی کنند، اما نمی توانند با قابلیت اطمینان و کیفیت طولانی مدت سرامیک مطابقت داشته باشند. قیمت شیرآلات با شیر سرامیکی تقریباً به اندازه شیرهای دیگر است.

سخت تر بودن جنس روکش شیرالات

قانون شماره ۱ روکش شیر آب: روکشی را انتخاب کنید که با سخت افزار کابینت مجاور، میله حوله و غیره مطابقت داشته باشد. عدم تطابق بد به نظر می رسد. اگر قصد دارید بهترین و سخت ترین روکش را جایگزین کنید، انتخاب شما برای پایان دادن به شیر آب کاملاً باز است.

شیرآلات روکش های کروم، نیکل ساتن یا برنز صیقلی دارند. همه این روکش ها بادوام و ایمن هستند و ظاهر خوب و شکیل خود را برای سال ها حفظ می کنند. اما برخی از آنها دوام و ماندگاری بیشتری نسبت به بقیه دارند.

یک دسته راحت تر است

از دیگر ۷ نکته مهم در خرید شیرآلات آشپزخانه  دسته شیرآلات است. شیرآلات دو دسته دارای تقارن شیکی هستند که مناسب بسیاری از حمام ها، به ویژه حمام های سنتی است. اما از نظر عملی شیرهای تک دسته همه مزیت ها را دارند. آنها ساده تر هستند؛ تنظیم دمای آب آسان تر است و یک دسته کمتر برای تمیز کردن وجود دارد.

سبک و طراحی شیرآلات آشپزخانه

یکی از ۷ نکته مهم در خرید شیرآلات آشپزخانه طراحی شیرآلات است. سبک مهم است! شیرآلات آشپزخانه چیزهای زیادی در مورد شخصیت افراد می گوید. باید با ظاهر آشپزخانه شما ترکیب شود و آن را برجسته کند. به دلیل موقعیت برجسته اش، شیر آب اغلب اوج طراحی آشپزخانه است و هر چیز دیگری در اطراف آن قرار می گیرد.

سایز شیرآلات آشپزخانه 

یکی از ۷ نکته مهم در خرید شیرآلات آشپزخانه که باید به آن توجه کنید اندازه شیر است. هنگامی که متوجه شدید که چه نوع پایه و نصبی در موقعیت شما به بهترین شکل ممکن کار می کند، می توانید به اندازه و میزان دسترسی شیر آب بروید. بیشتر این موارد به اندازه سینک مربوط می شود، اما انتخاب های طراحی قابل توجهی وجود دارد که می توان انجام داد. پیشنهاد می‌شود:  روش تعویض شیر روشویی

مواد سازنده شیرآلات آشپزخانه 

از مهم ترین ۷ نکته مهم در خرید شیرآلات آشپزخانه مواد سازنده آنان است. متداول ترین مواد مورد استفاده برای ساخت شیرآلات برنج، فولاد ضد زنگ، پلاستیک و آلیاژهای روی هستند. دومی اساساً برنجی با عیار پایین است و همان چیزی است که “ساختار فلزی” معمولاً به آن اشاره می کند. این آلیاژها که با نام زاماک (یا زاماک) شناخته می شوند، از روی، مس، منیزیم و آلومینیوم در درجات مختلف تشکیل شده اند و یک شیر آب فلزی با کیفیت نسبتا پایین ایجاد می کنند. پیشنهاد می‌شود: خرید شیرآلات لوکس در تهران

اینها اغلب با روکش کروم یا برنج هستند. در حالی که این شیرآلات ارزان‌تر از همتایان برنجی یا فولادی خود هستند، اما دوام چندانی ندارند. شیرآلات پلاستیکی نیز نسبت به مدل ‌های تمام فلزی ارزان ‌تر هستند، اما دوام بسیار کمتری دارند.

در حالی که شیرآلات آلیاژی فلزی برای کسانی که بودجه کمی دارند گزینه قابل استفاده ای است، اگر عمر کوتاهی داشته باشند، باید از شیرهای پلاستیکی اجتناب شود.

ویژگی خاص شیرآلات آشپزخانه

محبوب ترین ویژگی شیر آب اخیراً یک اسپری یکپارچه کشویی یا بیرون کش است. این اسپری‌ها نسبت به اسپری‌های جانبی سنتی براق‌تر هستند، پوشش و انعطاف‌پذیری نهایی را فراهم می‌کنند و فضایی را روی عرشه سینک یا پیشخوان آزاد می‌کنند.

بهترین اسپری های کششی از نایلون بافته شده یا حتی روکش فولادی ضد زنگ بافته شده روی شیلنگ های خود برای عمر طولانی استفاده می کنند. هنگامی که به دنبال یک شیر آب اسپری کششی هستید، مراقب باشید تا لیست ها و نظرات را با دقت بخوانید. از آنجا که آنها بیشتر از یک شیر آب سنتی کار می کنند، کیفیت ساخت این شیرها باید برتر باشد اگر بخواهند سختی های یک آشپزخانه شلوغ را تحمل کنند.

Rate this post

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

بهترین شیرآلات بهداشتی چه ویژگی دارند

۳۱

مرداد
دسته بندی نشده, روشویی, ست شیرآلات, شیرآلات, شیرآلات بهداشتی, قیمت شیرآلات

بهترین شیرالات بهداشتی چه ویژگی دارند

بهترین شیرالات بهداشتی چه ویژگی دارند: اطلاع از ویژگی بهترین شیرآلات بهداشتی با کیفیت بالا و در عین حال مقرون به صرفه فقط فاکتور شکل و ظاهر شیرآلات چیزی نیست که اکثر خریداران به آن توجه کنند. همانطور که می‌دانید، شیر آب یکی از بهترین و  پرکاربردترین وسایل در استفاده انسان از آب آشامیدنی در منازل و […]

آبکاری شیرالات در منزل

۲۹

مرداد
روشویی, ست شیرآلات, شیرآلات, شیرآلات بهداشتی, قیمت شیرآلات

آبکاری شیرالات در منزل

آبکاری شیرالات در منزل: از آنجایی که قیمت شیرآلات بهداشتی با گذشت زمان بیشتر و بیشتر می‌شود، تعویض آنها برای تمامی قشرها امکان پذیر نبوده است، و با توجه به اهمیت شیرآلات بهداشتی در منزل این امر یکی از اساسی ترین موضوعات مطرح در ساخت و ساز به شمار می‌رود. شیرالات بهداشتی به دلیل اینکه با سلامت[…]