معایب و مزایای شیر شاوری

معایب و مزایای شیر شاوری

معایب و مزایای شیر شاوری

بعد از معرفی شیر شاوری در مقاله قبل اکنون به ارائه معایب و مزایای شیر شاوری خواهیم پرداخت. همان طور که قبلا ارائه شد شیر شاوری یا شلنگدار، نسل نسبتاً جدیدی از شیرآلات است که به واسطه مکانیزم‌خود، دامنه حرکتی زیادی دارد. بخش آبریز (خروجی آب) در شیر شاوری متحرک است و به واسطه یک شلنگ بلند، از جای خود خارج می شود. این شلنگ شاوری پس از پایان کار به واسطه کششی که وزنه شاوری به آن وارد می کند، به جای خود باز می گردد.

مزایای شیر شاوری چیست؟

کاربردها و مزایای شیر شاوری، اشغال فضای کمتر و چرخش ۳۶۰ درجه شلنگ شیر شاوری در کنار قابلیت اسپری کردن آب است. این مزایا از مهم ترین دلایل محبوبیت شیر شاوری (شلنگدار) است.

اشغال فضای کمتر توسط شیر شاوری از مزایای شیر شاوری

معمولاً شیر شاوری به دلیل طراحی هوشمندانه آن، برای سینک‌های کوچکتر مناسب است. شلنگ شیر‌شاوری بسته به طول آن (معمولاً ۵۰ تا ۹۰ سانتی متر)، قابلیت شستشوی ۳۶۰ درجه سینک را فراهم می‌کند. به‌کمک علم بلند می توان کتری و قابلمه ها را بر روی کابینت نزدیک سینک نیز پر از آب کرد. همچنین مشکل خیس شدن سطح زیرین آنها در اثر قرار گرفتن درون سینک حل می‌شود.
از آنجا که در طراحی شیر شاوری، بیشتر ابعاد آن در نظر گرفته شده است، تنوع چندان گسترده‌ای ندارد. ممکن است خریداران بنا بر اندازه سینک خود مجبور به خرید شیر شلنگداری با ظاهری که مورد پسندشان نیست شوند. در هر حال پیش از خرید شیر شاوری، حتما ابعاد دقیق سینک و شیرآلات را در نظر داشته باشید تا با مشکلی روبرو نشوید.

حتما مطالعه نمایید
انواع نانوپوشش مقاوم در شیرالات بهداشتی 🛀🏻

معایب شیر شاوری چیست؟

شیر آشپزخانه شلنگدار برای شستشوی قابلمه ها، ظروف بزرگ و اطراف سینک بسیار مناسب است. تنها مواردی که که ممکن است کمی دردسر ساز باشند، از دست دادن قابلیت حرکت روان و فرسوده شدن شلنگ شاوری است که در صورت بروز مشکل با کمک گرفتن از متخصصین، این موارد نیز قابل حل است. در این بخش، نقاط ضعف و معایب شیر شاوری بررسی شده است.

شرکت شیر آلات بهداشتی سهند

شرکت شیرآلات بهداشتی سهند افشان آذر با بیش از بیست سال سابقه در امر تولید، تحت نام تجاری سهند ، امروز از پیشتازان عرصه تولید در کشور ایران است . مجموعه سهند به واسطه تلاش مجدانه متخصصان و مهندسان نخبه همواره در کسب افتخارات، اولین صنعت خود بوده است .

شیرآلات بهداشتی سهند دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE )

با توجه به تاثیر شیرآلات‌بهداشتی در سلامت مردم ، شیرآلات سهند افتخار دارد اولین دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE ) و بزرگترین صادرکننده بهترین شیرآلات‌بهداشتی ساختمان و شیرآلات بهداشتی لاکچری در چندین سال اخیر باشد و توانسته است در دو سال  پیاپی ، تنها دارنده تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در صنعت شیرآلات بهداشتی ساختمان باشد که این مهم بیانگر تمرکز و توجه این مجموعه بر کیفیت تولیدات و خدمات مضاعفی است که به مصرف کنندگان عزیزش پیشکش می دارد .

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

معرفی شیر حمام توکار

۰۸

اردیبهشت
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی, علم دوش حمام

معرفی شیر حمام توکار

معرفی شیر حمام توکار شیر حمام توکار ترکیبی از طراحی خلاقانه و مهندسی پیشرفته است که چشم هر کاربری را به خود خیره می‌کند. این نوع شیر یک محصول فوق العاده برای کسانی است که طبع کلاسیک دارند. شیر حمام توکار شیر حمام توکار نسبت به دیگر انواع شیرآلات توکار دارای پیچیدگی بیشتری است. شیر دوش توکار […]

آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی

۲۳

فروردین
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی

آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی در این مقاله از وب سایت شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم شما را با روش آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی به طور کامل آشنا کنیم. تنوع رنگ روکش اپوکسی شیرآلات بهداشتی پوشش های اپوکسی؛ از نوع غیرفلزی و دارای رنگ های مختلف هستند. شما می توانید از میان رنگ های[…]