معرفی شیرآلات دوکاره 🚰

معرفی شیرآلات دوکاره 🚰

معرفی شیرآلات دوکاره 🚰

وب سایت شیرآلات بهداشتی سهند امروز قصد دارد شما را با شیرآلات دوکاره 🚰 به طور کامل آشنا کند. همان طور که می دانید امروزه خیلی از خانواده‌ها برای حذف آلاینده‌ های آب، از دستگاه تصفیه خانگی استفاده می ‌کنند. که راحت‌ ترین راه برای دسترسی به آب تصفیه، استفاده از شیرآلات دو منظوره است.

ضرورت تصفیه دوباره آب

همه ما می‌دانیم که آب یا همان مایه حیات چه نقش موثری در سلامتی بدن دارد. البته این سلامت وقتی حاصل می‌شود که آب مصرفی سالم باشد! امروزه خیلی از خانواده‌ها برای حدف آلاینده‌های آب، از دستگاه تصفیه خانگی استفاده می‌کنند. راحت‌ترین راه برای دسترسی به آب تصفیه، استفاده از شیرآلات دو منظوره است.

شیرآلات دو منظوره چیست؟

شیرآلات دوکاره یا تصفیه دار به صورتی طراحی شده اند که دو خروجی آب دارند؛ یکی به لوله کشی آب شهری و دیگری به دستگاه تصفیه آب متصل می شود. ویژگی منحصر به فرد این نوع از شیرآلات، استفاده کاربردی و مدیریت فضای آشپزخانه و خصوصا سینک ظرفشویی است. گروه صنعتی شیرآلات راسان با طراحی و تولید انواع گوناگونی از شیرآلات تصفیه دار به طراحی و زیبایی خانه های ایرانی درکنار کاربرد مناسب و همگون توجه نموده است.

برای بالا بردن کیفیت آب آشامیدنی بهتر است از دستگاه‌های مخصوص تصفیه استفاده شود. این دستگاه‌ها از انواع فیلترهای مختلف، برای حذف بو و کلر و آلاینده‌ها استفاده می‌کنند (کاری که در آب لوله‌کشی شهری هرگز انجام نمی‌شود.) استفاده از آب آشامیدنی سالم به وضوح در رفع سموم، سلامت جسمی و زیبایی پوست و مو تاثیرگذار است.

حتما مطالعه نمایید
پرلاتور شیرآلات چیست؟ 🚰

ساختار شیرآلات دومنظوره

شیرآلات دو منظوره، معمولاً دو خروجی آب جداگانه دارند. این خروجی ها یا بر روی یک علمک واحد قرار دارند و یا بر روی دو علمک مجزا. خروجی آب لوله کشی، معمولاً ارتفاع بیشتری دارد تا فضای بیشتری برای شستشوی ظروف فراهم نماید؛ در حالیکه خروجی آب تصفیه، ارتفاع کمتری دارد. زمانی که شیر آب تصفیه باز می شود، آب ابتدا به دستگاه تصفیه هدایت می شود و سپس از خروجی آب تصفیه شده در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

علاوه بر این، در ساختار شیرآلات دوکاره، هر خروجی دارای اهرم مخصوص به خود است. فقط کافی است اهرم مربوطه را حرکت دهید تا آب شهری و یا تصفیه از خروجی مورد نظر شما خارج شود. معمولاً اهرم مربوط به آب تصفیه کوچک تر است.
شیرآلات تصفیه آب به تنهایی قادر به پالایش آب نیستند و حتما باید به دستگاه تصفیه آب متصل شوند. زمانی که شیر مربوط به آب تصفیه باز می شود، آب پس از عبور از دستگاه تصفیه آب، از خروجی آب تصفیه شیر خارج می شود و آماده آشامیدن است.

نکات خرید شیرآلات دوکاره

در خرید شیرآلات دوکاره حتما دقت کنید که بدنه آن از مواد بدون سرب باشد. وجود سرب، سلامت آب تصفیه را کاملا بی‌اثر می‌کند. آلیاژ برنج و روکش کروم مواد بی‌خطر و مناسبی برای ساخت شیرآلات دومنظوره هستند. کیفیت کارتریج نیز در راحتی استفاده از شیر ظرفشویی دومنظوره اهمیت زیادی دارد. کارتریج‌های وارداتی اسپانیایی که در خیلی از شیرآلات ایرانی استفاده می‌شود، دوام و مرغوبیت بالایی دارند.

حتما مطالعه نمایید
علت قرار گرفتن شیر آب سرد در سمت راست شیرآلات
شرکت شیر آلات بهداشتی سهند

شرکت شیرآلات بهداشتی سهند افشان آذر با بیش از بیست سال سابقه در امر تولید، تحت نام تجاری سهند ، امروز از پیشتازان عرصه تولید در کشور ایران است. مجموعه سهند به واسطه تلاش مجدانه متخصصان و مهندسان نخبه همواره در کسب افتخارات، اولین صنعت خود بوده است.

شیرآلات بهداشتی سهند دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE )

با توجه به تاثیر شیرآلات بهداشتی در سلامت مردم ، شیرالات سهند افتخار دارد اولین دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE ) و بزرگترین صادرکننده بهترین شیرآلات‌بهداشتی ساختمان در چندین سال اخیر باشد و توانسته است در دو سال  پیاپی ، تنها دارنده تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در صنعت شیرآلات بهداشتی ساختمان باشد که این مهم بیانگر تمرکز و توجه این مجموعه بر کیفیت تولیدات و خدمات مضاعفی است که به مصرف کنندگان عزیزش پیشکش می دارد .

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

روش پاک کردن جرم شیرآلات بهداشتی

۲۸

اسفند
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

روش پاک کردن جرم شیرآلات بهداشتی

روش پاک کردن جرم شیرآلات بهداشتی ما در این مقاله از وب سایت فروش شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم روش پاک کردن جرم شیرآلات بهداشتی ✨ را به طور کامل به شما آموزش دهیم. همان‌طور که می‌دانید شیرآلات بهداشتی بخش مهمی از زیبایی دکوراسیون آشپزخانه‌ی شما را را به خود اختصاص می دهند. براق بودن شیرهای آب […]

شیرآلات بهداشتی ,علم دوش دوکاره چیست؟ , علم دوش یونیورست

۱۸

اسفند
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

علم دوش دوکاره چیست؟

علم دوش دوکاره چیست؟ ما در این مقاله از وب سایت فروش شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم شما را با علم دوش دوکاره یا علم دوش یونیورست را به طور کامل آشنا کنیم. در این مقاله قصد داریم با یکی از محبوبترین مدل‌های علم دوش حمام آشنا شویم . نامش علم دوش یونیورست است که در بازار[…]