نقش جنس برنجی در شیرآلات بهداشتی 🚰

نقش جنس برنجی در شیرآلات بهداشتی 🚰

نقش جنس برنجی در شیرآلات بهداشتی 🚰

در این مقاله از وب سایت شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم نقش جنس برنجی در شیرآلات بهداشتی 🚰 را برای شما توضیح دهیم. عمان طور که می دانید شیرآلات برنجی جزء پرکاربردترین و پرطرفدارترین نوع شیرآلات است. پس نیاز است که قبل از خرید شیرآلات‌بهداشتی این مقاله را مطالعه نمایید.

انواع شیرآلات برنجی

شیرآلات با جنس برنجی دارای انواع متفاوت زیر می باشند که عبارتند از:

 • شیر فلکه کشویی
 • شیرآلات ربع گرد سوپاپی
 • شیرآلات آونگی
 • شیرهای قفل شونده گازی
 • شیرآلات صافی
 • شیرآلات فلکه سوزنی
 • شیرآلات یک طرفه
 • شیرآلات پیسوار
 • شیرآلات آتش نشانی

کاربرد انواع شیرآلات با جنس برنجی

شیرآلات برنجی در موارد متفاوتی از جمله ساختمانها، پتروشیمی، نفت، گاز، آتش نشانی، انتقال آب، تاسیسات سرمایشی و گرمایشی، سیستمهای پنوماتیک و پزشکی ، تاسیسات ها منتقل کننده بخار های اشباع و غیره بکار می روند.

مزایای شیرآلات با برنجی
 1. شیرآلات برنجی بسیار مقاوم و محکم هستند و احتمال آسیب دیدگی آنها در برابر ضربات احتمالی ناچیز است.
 2. این نوع شیرآلات در ترکیبات شان سرب وجود ندارد و به خوبی و با کیفیت بالا آب کاری می شوند.
 3. همچنین آنها در برابر اکسیده شدن نیز مقاومت خوبی از خود نشان میدهند و زنگ نمیزنند.
 4. شیرآلات برنجی به علت جلوه خوبی که دارند پیشنهادی ایده آل برای بکارگیری در منازل هستند. در میان جنس های متفاوت شیرآلات، نوع برنجی آنها دارای طول عمر و دوام بالاتری است.
 5. این نوع شیرآلات با جنس برنجی همچنین در مقابل فرسودگی به وسیله آبهای سخت دوام بسیار زیادی دارند و برای بکارگیری برای آبهای سخت گزینه مناسبی هستند.
حتما مطالعه نمایید
انواع شیرآلات بهداشتی استیل 🚰
شرکت شیر آلات بهداشتی سهند

شرکت شیرآلات بهداشتی سهند افشان آذر با بیش از بیست سال سابقه در امر تولید، تحت نام تجاری سهند ، امروز از پیشتازان عرصه تولید در کشور ایران است . مجموعه سهند به واسطه تلاش مجدانه متخصصان و مهندسان نخبه همواره در کسب افتخارات، اولین صنعت خود بوده است .

شیرآلات بهداشتی سهند دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE )

با توجه به تاثیر شیرآلات‌بهداشتی در سلامت مردم ، شیرالات سهند افتخار دارد اولین دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE ) و بزرگترین صادرکننده بهترین شیرآلات‌بهداشتی ساختمان و شیرآلات بهداشتی لاکچری در چندین سال اخیر باشد و توانسته است در دو سال  پیاپی ، تنها دارنده تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در صنعت شیرآلات بهداشتی ساختمان باشد که این مهم بیانگر تمرکز و توجه این مجموعه بر کیفیت تولیدات و خدمات مضاعفی است که به مصرف کنندگان عزیزش پیشکش می دارد .

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

معرفی شیر حمام توکار

۰۸

اردیبهشت
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی, علم دوش حمام

معرفی شیر حمام توکار

معرفی شیر حمام توکار شیر حمام توکار ترکیبی از طراحی خلاقانه و مهندسی پیشرفته است که چشم هر کاربری را به خود خیره می‌کند. این نوع شیر یک محصول فوق العاده برای کسانی است که طبع کلاسیک دارند. شیر حمام توکار شیر حمام توکار نسبت به دیگر انواع شیرآلات توکار دارای پیچیدگی بیشتری است. شیر دوش توکار […]

آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی

۲۳

فروردین
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی

آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی در این مقاله از وب سایت شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم شما را با روش آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی به طور کامل آشنا کنیم. تنوع رنگ روکش اپوکسی شیرآلات بهداشتی پوشش های اپوکسی؛ از نوع غیرفلزی و دارای رنگ های مختلف هستند. شما می توانید از میان رنگ های[…]