نقش جنس برنجی در شیرآلات بهداشتی 🚰

نقش جنس برنجی در شیرآلات بهداشتی 🚰

نقش جنس برنجی در شیرآلات بهداشتی 🚰

در این مقاله از وب سایت شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم نقش جنس برنجی در شیرآلات بهداشتی 🚰 را برای شما توضیح دهیم. عمان طور که می دانید شیرآلات برنجی جزء پرکاربردترین و پرطرفدارترین نوع شیرآلات است. پس نیاز است که قبل از خرید شیرآلات‌بهداشتی این مقاله را مطالعه نمایید.

انواع شیرآلات برنجی

شیرآلات با جنس برنجی دارای انواع متفاوت زیر می باشند که عبارتند از:

 • شیر فلکه کشویی
 • شیرآلات ربع گرد سوپاپی
 • شیرآلات آونگی
 • شیرهای قفل شونده گازی
 • شیرآلات صافی
 • شیرآلات فلکه سوزنی
 • شیرآلات یک طرفه
 • شیرآلات پیسوار
 • شیرآلات آتش نشانی

کاربرد انواع شیرآلات با جنس برنجی

شیرآلات برنجی در موارد متفاوتی از جمله ساختمانها، پتروشیمی، نفت، گاز، آتش نشانی، انتقال آب، تاسیسات سرمایشی و گرمایشی، سیستمهای پنوماتیک و پزشکی ، تاسیسات ها منتقل کننده بخار های اشباع و غیره بکار می روند.

مزایای شیرآلات با برنجی
 1. شیرآلات برنجی بسیار مقاوم و محکم هستند و احتمال آسیب دیدگی آنها در برابر ضربات احتمالی ناچیز است.
 2. این نوع شیرآلات در ترکیبات شان سرب وجود ندارد و به خوبی و با کیفیت بالا آب کاری می شوند.
 3. همچنین آنها در برابر اکسیده شدن نیز مقاومت خوبی از خود نشان میدهند و زنگ نمیزنند.
 4. شیرآلات برنجی به علت جلوه خوبی که دارند پیشنهادی ایده آل برای بکارگیری در منازل هستند. در میان جنس های متفاوت شیرآلات، نوع برنجی آنها دارای طول عمر و دوام بالاتری است.
 5. این نوع شیرآلات با جنس برنجی همچنین در مقابل فرسودگی به وسیله آبهای سخت دوام بسیار زیادی دارند و برای بکارگیری برای آبهای سخت گزینه مناسبی هستند.
شرکت شیر آلات بهداشتی سهند

شرکت شیرآلات بهداشتی سهند افشان آذر با بیش از بیست سال سابقه در امر تولید، تحت نام تجاری سهند ، امروز از پیشتازان عرصه تولید در کشور ایران است . مجموعه سهند به واسطه تلاش مجدانه متخصصان و مهندسان نخبه همواره در کسب افتخارات، اولین صنعت خود بوده است .

شیرآلات بهداشتی سهند دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE )

با توجه به تاثیر شیرآلات‌بهداشتی در سلامت مردم ، شیرالات سهند افتخار دارد اولین دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE ) و بزرگترین صادرکننده بهترین شیرآلات‌بهداشتی ساختمان و شیرآلات بهداشتی لاکچری در چندین سال اخیر باشد و توانسته است در دو سال  پیاپی ، تنها دارنده تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در صنعت شیرآلات بهداشتی ساختمان باشد که این مهم بیانگر تمرکز و توجه این مجموعه بر کیفیت تولیدات و خدمات مضاعفی است که به مصرف کنندگان عزیزش پیشکش می دارد .

Rate this post

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

۰۷

آذر
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

عمر مفید شیرآلات بهداشتی چقدر است

عمر مفید شیرآلات بهداشتی چقدر است: بهترین شیرآلات بهداشتی به هیچ عنوان از طول عمر کوتاه برخوردار نیستند و به همین دلیل بهره‌مندی از فروش شیرآلات بهداشتی ساختمانی مناسب دغدغه بسیاری از افراد شده است، البته قابل ذکر است که خرید شیرآلات بهداشتی ارزان نقطه مقابل طول عمر شیرآلات بهداشتی است اما در این متن به توضیحاتی […]

شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

شیرآلات لوکس ایرانی بخریم یا خارجی

شیرآلات لوکس ایرانی بخریم یا خارجی: شیرالات بهداشتی، همانطور که از نامش پیداست، نوعی محصول است که استانداردهای بهداشتی و ایمنی خاصی را برای کاربردهای غذایی، نوشیدنی، پزشکی و سایر کاربردها رعایت می کند. عملکرد استریل شیرهای بهداشتی برای حفظ خلوص محصولات مصرفی که از طریق آنها جریان می یابد بسیار مهم است. بدنه شیرالات لوکس بهداشتی[…]