نقش جنس برنجی در شیرآلات بهداشتی 🚰

نقش جنس برنجی در شیرآلات بهداشتی 🚰

نقش جنس برنجی در شیرآلات بهداشتی 🚰

در این مقاله از وب سایت شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم نقش جنس برنجی در شیرآلات بهداشتی 🚰 را برای شما توضیح دهیم. عمان طور که می دانید شیرآلات برنجی جزء پرکاربردترین و پرطرفدارترین نوع شیرآلات است. پس نیاز است که قبل از خرید شیرآلات‌بهداشتی این مقاله را مطالعه نمایید.

انواع شیرآلات برنجی

شیرآلات با جنس برنجی دارای انواع متفاوت زیر می باشند که عبارتند از:

 • شیر فلکه کشویی
 • شیرآلات ربع گرد سوپاپی
 • شیرآلات آونگی
 • شیرهای قفل شونده گازی
 • شیرآلات صافی
 • شیرآلات فلکه سوزنی
 • شیرآلات یک طرفه
 • شیرآلات پیسوار
 • شیرآلات آتش نشانی

کاربرد انواع شیرآلات با جنس برنجی

شیرآلات برنجی در موارد متفاوتی از جمله ساختمانها، پتروشیمی، نفت، گاز، آتش نشانی، انتقال آب، تاسیسات سرمایشی و گرمایشی، سیستمهای پنوماتیک و پزشکی ، تاسیسات ها منتقل کننده بخار های اشباع و غیره بکار می روند.

مزایای شیرآلات با برنجی
 1. شیرآلات برنجی بسیار مقاوم و محکم هستند و احتمال آسیب دیدگی آنها در برابر ضربات احتمالی ناچیز است.
 2. این نوع شیرآلات در ترکیبات شان سرب وجود ندارد و به خوبی و با کیفیت بالا آب کاری می شوند.
 3. همچنین آنها در برابر اکسیده شدن نیز مقاومت خوبی از خود نشان میدهند و زنگ نمیزنند.
 4. شیرآلات برنجی به علت جلوه خوبی که دارند پیشنهادی ایده آل برای بکارگیری در منازل هستند. در میان جنس های متفاوت شیرآلات، نوع برنجی آنها دارای طول عمر و دوام بالاتری است.
 5. این نوع شیرآلات با جنس برنجی همچنین در مقابل فرسودگی به وسیله آبهای سخت دوام بسیار زیادی دارند و برای بکارگیری برای آبهای سخت گزینه مناسبی هستند.
حتما مطالعه نمایید
راهنمای جامع خرید شیر ظرفشویی 🚰
شرکت شیر آلات بهداشتی سهند

شرکت شیرآلات بهداشتی سهند افشان آذر با بیش از بیست سال سابقه در امر تولید، تحت نام تجاری سهند ، امروز از پیشتازان عرصه تولید در کشور ایران است . مجموعه سهند به واسطه تلاش مجدانه متخصصان و مهندسان نخبه همواره در کسب افتخارات، اولین صنعت خود بوده است .

شیرآلات بهداشتی سهند دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE )

با توجه به تاثیر شیرآلات‌بهداشتی در سلامت مردم ، شیرالات سهند افتخار دارد اولین دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE ) و بزرگترین صادرکننده بهترین شیرآلات‌بهداشتی ساختمان و شیرآلات بهداشتی لاکچری در چندین سال اخیر باشد و توانسته است در دو سال  پیاپی ، تنها دارنده تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در صنعت شیرآلات بهداشتی ساختمان باشد که این مهم بیانگر تمرکز و توجه این مجموعه بر کیفیت تولیدات و خدمات مضاعفی است که به مصرف کنندگان عزیزش پیشکش می دارد .

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

پرلاتور شیرآلات چیست؟ 🚰

پرلاتور شیرآلات چیست؟ 🚰 از پرلاتور شیرآلات در خروجی آب شیرآلات بهداشتی مانند آبریز شیر دوش، روشویی، ظرفشویی و خروجی شلنگ توالت استفاده می‌گردد. امروزه پرلاتور شیرآلات یکی  اجزای ضروری در شیرآلات بهداشتی مانند شیر دوش، روشویی، ظرفشویی، شلنگ توالت، شیرآلات اهرمی، ساده و غیره است. هدف از به کار بردن این قطعه در شیرآلات بهداشتی کاهش مصرف آب، کنترل […]

راهنمای جامع خرید شیر ظرفشویی

۰۵

اسفند
ست شیرآلات, شیرآلات, شیرآلات بهداشتی, قیمت شیرآلات

راهنمای جامع خرید شیر ظرفشویی 🚰

راهنمای جامع خرید شیر ظرفشویی اگر به دنبال خرید شیر ظرفشویی مناسب و لوکس برای منزل خود هستید حتما این مقاله از وب سایت شیرآلات بهداشتی سهند را مطالعه نمایید. همان طور که می دانید از مواردی که قبل از خرید شیر باید به آن توجه کنید ،ابعاد آن است. ابعاد با کارایی محصول مرتبط هستند. ارتفاع[…]