درباره شیرآلات فلت چه می دانید؟ 🚰

درباره شیرآلات فلت چه می دانید؟ 🚰

درباره شیرآلات فلت چه می دانید؟ 

شرکت شیرآلات بهداشتی و ساختمانی سهند امروز قصد دارد شما را با شیرآلات فلت که از محبوب ترین نوع شیرآلات بهداشتی 🚰 است آشنا کند. در واقعا در همین ابتدا باید گفت که شیرآلات فلت اولین نمونه از شیر آلات مکعبی شکل هستند آغازگر تولید نمونه هایی است که ساختار استوانه ای مرسوم در تولید شیرآلات را تغییر داده اند.

شیرآلات بهداشتی فلت بهترین شیرآلات بهداشتی دکوراتیو

استفاده از کارتریج مناسب در این نوع شیرآلات بهداشتی و آبکاری فوق العاده آن ها، این نوع شیرآلات بهداشتی را به طرحی متفاوت و دکوراتیو تبدیل کرده است. شیرآلات بهداشتی سهند با تولید محصولاتی زیبا و با کیفیت به یکی از بهترین برند های ایرانی تبدیل شده است. این شرکت با استفاده از مواد اولیه مرغوب تا حد زیادی باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود که شیرآلات فلت یکی از محصولات این شرکت می باشد.

انواع شیرآلات فلت شرکت سهند:

شیرآلات فلت کروم فیرزه

این محصول دارای بدنه برنج و آبکاری کروم می باشد شیرآلات سفید رنگ به راحتی تمیز می شوند، اثر انگشت و لکه های آب را نشان نمی دهند. همچنین میتوانند به راحتی در تضاد با دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی قرار بگیرند.

شیرآلات فلت طلایی

این محصول دارای دو نوع کوتاه و بلند می باشد . مدل بلند آن با داشتن قوس زیاد, جا شدن قابلمه و یا ظروف بزرگ در سینک را امکان پذیر می کند. این محصول دارای آبکاری برنج می باشد. همچنین رنگ این محصول ثابت بوده و در اثر وجود در محیط مرطوب و ارتباط با آب در طولانی مدت تغییر نمی کند. این محصول از نظر کیفیت با نمونه های خارجی مشابه خود برابری می کند و از نظر قیمت نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد.

حتما مطالعه نمایید
نحوه تمیز کردن شیرآلات بهداشتی

همچنین محصولات این شرکت مطابق با استاندارد های روز دنیا می باشد. شما می توانید با خیال راحت تا مدت بسیار طولانی از این محصولات استفاده کنید.

شرکت شیر آلات بهداشتی سهند

شرکت شیرآلات بهداشتی سهند افشان آذر با بیش از بیست سال سابقه در امر تولید، تحت
نام تجاری سهند ، امروز از پیشتازان عرصه تولید در کشور ایران است . مجموعه سهند به واسطه
تلاش مجدانه متخصصان و مهندسان نخبه همواره در کسب افتخارات، اولین صنعت خود بوده است .

شیرآلات بهداشتی سهند دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE )

با توجه به تاثیر شیرآلات بهداشتی در سلامت مردم ، شیرالات سهند افتخار دارد اولین دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE ) و بزرگترین صادرکننده بهترین شیرآلات‌بهداشتی ساختمان در چندین سال اخیر باشد و توانسته است در دو سال  پیاپی ، تنها دارنده تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در صنعت شیرآلات بهداشتی ساختمان باشد که این مهم بیانگر تمرکز و توجه این مجموعه بر کیفیت تولیدات و خدمات مضاعفی است که به مصرف کنندگان عزیزش پیشکش می دارد .

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

طراحی و فرم شیرآلات بهداشتی

۱۶

تیر
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

طراحی و فرم شیرآلات بهداشتی

طراحی و فرم شیرآلات بهداشتی 🚰 طراحی و فرم شیرآلات بهداشتی یکی از فاکتورهای اصلی خرید شیرآلات بهداشتی می باشد که در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت. اولین‌چیزی‌که در قضاوت یک بیننده نسبت به شیرآلات بهداشتی در ساختمان تاثیر می‌گذارد، فرم و طراحی ظاهری آن وسیله است. حتی بهترین متریال و با کیفیت‌ترین کالاها، اگر […]

کنترل کیفیت شیرآلات بهداشتی

۰۵

تیر
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

کنترل کیفیت شیرآلات بهداشتی

کنترل کیفیت شیرآلات بهداشتی 🚰 در این مقاله از وبسایت فروش شیرآلات بهداشتی سهند توضیحاتی کامل در مورد کنترل کیفیت شیرآلات بهداشتی ارائه خواهیم داد.  برای اطمینان از بازگشت نخوردن کالا هم سطح بیرونی و هم سطح داخلی شیرآلات بررسی می شود. این کار با این هدف انجام می‌گیرد تا درستی ابعاد تایید شود. از آنجا‌که ماشین[…]