درباره شیرآلات فلت چه می دانید؟ 🚰

درباره شیرآلات فلت چه می دانید؟ 🚰

درباره شیرآلات فلت چه می دانید؟ 

شرکت شیرآلات بهداشتی و ساختمانی سهند امروز قصد دارد شما را با شیرآلات فلت که از محبوب ترین نوع شیرآلات بهداشتی 🚰 است آشنا کند. در واقعا در همین ابتدا باید گفت که شیرآلات فلت اولین نمونه از شیر آلات مکعبی شکل هستند آغازگر تولید نمونه هایی است که ساختار استوانه ای مرسوم در تولید شیرآلات را تغییر داده اند.

شیرآلات بهداشتی فلت بهترین شیرآلات بهداشتی دکوراتیو

استفاده از کارتریج مناسب در این نوع شیرآلات بهداشتی و آبکاری فوق العاده آن ها، این نوع شیرآلات بهداشتی را به طرحی متفاوت و دکوراتیو تبدیل کرده است. شیرآلات بهداشتی سهند با تولید محصولاتی زیبا و با کیفیت به یکی از بهترین برند های ایرانی تبدیل شده است. این شرکت با استفاده از مواد اولیه مرغوب تا حد زیادی باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود که شیرآلات فلت یکی از محصولات این شرکت می باشد.

انواع شیرآلات فلت شرکت سهند:

شیرآلات فلت کروم فیرزه

این محصول دارای بدنه برنج و آبکاری کروم می باشد شیرآلات سفید رنگ به راحتی تمیز می شوند، اثر انگشت و لکه های آب را نشان نمی دهند. همچنین میتوانند به راحتی در تضاد با دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی قرار بگیرند.

شیرآلات فلت طلایی

این محصول دارای دو نوع کوتاه و بلند می باشد . مدل بلند آن با داشتن قوس زیاد, جا شدن قابلمه و یا ظروف بزرگ در سینک را امکان پذیر می کند. این محصول دارای آبکاری برنج می باشد. همچنین رنگ این محصول ثابت بوده و در اثر وجود در محیط مرطوب و ارتباط با آب در طولانی مدت تغییر نمی کند. این محصول از نظر کیفیت با نمونه های خارجی مشابه خود برابری می کند و از نظر قیمت نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد.

حتما مطالعه نمایید
آبکاری شیرآلات بهداشتی چیست؟ 🚰

همچنین محصولات این شرکت مطابق با استاندارد های روز دنیا می باشد. شما می توانید با خیال راحت تا مدت بسیار طولانی از این محصولات استفاده کنید.

شرکت شیر آلات بهداشتی سهند

شرکت شیرآلات بهداشتی سهند افشان آذر با بیش از بیست سال سابقه در امر تولید، تحت
نام تجاری سهند ، امروز از پیشتازان عرصه تولید در کشور ایران است . مجموعه سهند به واسطه
تلاش مجدانه متخصصان و مهندسان نخبه همواره در کسب افتخارات، اولین صنعت خود بوده است .

شیرآلات بهداشتی سهند دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE )

با توجه به تاثیر شیرآلات بهداشتی در سلامت مردم ، شیرالات سهند افتخار دارد اولین دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE ) و بزرگترین صادرکننده بهترین شیرآلات‌بهداشتی ساختمان در چندین سال اخیر باشد و توانسته است در دو سال  پیاپی ، تنها دارنده تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در صنعت شیرآلات بهداشتی ساختمان باشد که این مهم بیانگر تمرکز و توجه این مجموعه بر کیفیت تولیدات و خدمات مضاعفی است که به مصرف کنندگان عزیزش پیشکش می دارد .

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی

۲۳

فروردین
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی

آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی در این مقاله از وب سایت شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم شما را با روش آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی به طور کامل آشنا کنیم. تنوع رنگ روکش اپوکسی شیرآلات بهداشتی پوشش های اپوکسی؛ از نوع غیرفلزی و دارای رنگ های مختلف هستند. شما می توانید از میان رنگ های […]

روش پاک کردن جرم شیرآلات بهداشتی

۲۸

اسفند
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

روش پاک کردن جرم شیرآلات بهداشتی

روش پاک کردن جرم شیرآلات بهداشتی ما در این مقاله از وب سایت فروش شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم روش پاک کردن جرم شیرآلات بهداشتی ✨ را به طور کامل به شما آموزش دهیم. همان‌طور که می‌دانید شیرآلات بهداشتی بخش مهمی از زیبایی دکوراسیون آشپزخانه‌ی شما را را به خود اختصاص می دهند. براق بودن شیرهای آب[…]