شیر تکی آفتابه چیست؟

شیر تکی آفتابه چیست؟

شیر تکی آفتابه چیست؟

آیا تاکنون در مورد شیر تکی آفتابه چیزی شنیده اید؟ ما در این مقاله از وب سایت فروش انواع شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم شما را با این نوع شیرآلات بهداشتی آشنا کنیم. یکی از اجزای ضروری در دکوراسیون سرویس بهداشتی، شیر آفتابه است. شیر آفتابه یا شیر توالت مدل های مختلفی دارد. زمان هایی وجود دارد که در ساختمان تنها یک خروجی برای شیر توالت وجود دارد. در اینجور مواقع شیر ‌تکی آفتابه بسیار به کار می‌آید. علاوه بر آن در اماکن عمومی و مکان هایی که فضای محدودی دارند، خرید شیر تکی آفتابه بهترین انتخاب به نظر می‌رسد.

انواع شیر ‌تکی آفتابه

همانطور که از نام آن می‌توان حدس زد، این نوع شیر در سرویس بهداشتی نصب می‌شود و انواع مختلفی دارد. برای اینکه بتوانید مدل مناسبی از شیر ‌تکی آفتابه انتخاب کنید، ضروری است که با انواع آن آشنا باشید. در این مقاله قصد داریم که شما را با انواع شیر تکی‌ آفتابه موجود در بازار آشنا کنیم تا قبل از خرید دچار سردرگمی نشوید.

  • شیر آفتابه تکی اهرمی سهند
  • شیر آفتابه تکی اهرمی
  • شیر آفتابه تکی KWC

شیر اهرمی تکی سهند

شیر اهرمی تکی سهند مورد استفاده در مکانهایی که فقط دارای لوله کشی آب سرد می باشد مناسب است مانند جزایر که اختلاف دما در طی فصول زیاد نمی باشد. شیر تکی سهند نیز شامل گارانتی ۷ ساله تعویض می باشد .

مزایای شیر اهرمی تکی سهند یا شیر تکی آفتابه سهند

  • طراحی زیبا
  • جنس شیر آلیاژ برنج مرغوب
  • گارانتی ۷ ساله سهند
حتما مطالعه نمایید
شیرآلات ایرانی بخریم یا خارجی؟

شرکت شیرآلات بهداشتی سهند افشان آذر

شرکت شیرآلات بهداشتی سهند افشان آذر با بیش از بیست سال سابقه در امر تولید، تحت نام تجاری سهند ، امروز از پیشتازان عرصه تولید در کشور ایران است . مجموعه سهند به واسطه تلاش مجدانه متخصصان و مهندسان نخبه همواره در کسب افتخارات، اولین صنعت خود بوده است .

شیرآلات بهداشتی‌سهند دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE )

با توجه به تاثیر شیرآلات‌بهداشتی در سلامت مردم ، شیرآلات سهند افتخار دارد اولین دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE ) و بزرگترین صادرکننده بهترین شیرآلات‌بهداشتی ساختمان و شیرآلات بهداشتی لاکچری در چندین سال اخیر باشد و توانسته است در دو سال  پیاپی ، تنها دارنده تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در صنعت شیرآلات بهداشتی ساختمان باشد که این مهم بیانگر تمرکز و توجه این مجموعه بر کیفیت تولیدات و خدمات مضاعفی است که به مصرف کنندگان عزیزش پیشکش می دارد .

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

براق کردن شیرآلات بهداشتی با روغن بچه

۰۲

شهریور
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

براق کردن شیرآلات بهداشتی با روغن بچه

براق کردن شیرآلات بهداشتی با روغن بچه در این مقاله از وب‌سایت شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم روش براق کردن شیرآلات بهداشتی با روغن بچه را توضیح‌دهیم. برای تمیز کردن انواع شیرآلات روش‌های مختلفی وجو دارد که برخی از آن‌ها تعجب برانگیز است. یکی از این روش‌ها استفاده از روغن بچه برای براق کردن و تمیز کردن […]

آموزش تعویض شیر آشپزخانه

۰۱

شهریور
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

آموزش تعویض شیر آشپزخانه

آموزش تعویض شیر آشپزخانه در این مقاله از وب سایت فروش شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم نحوه تعویض شیر آشپزخانه را آموزش دهیم. شیرآلات بهداشتی مخصوصا شیر سینک ظرفشویی بعد از مدتی دچار مشکل می شود. یعنی به دلیل استفاده زیاد و بسته به نوع و کیفیت آلیاژ ساخت دچار مشکلاتی از جمله نشتی ، گرفتگی ،کدر[…]