انتخاب سردوش مناسب حمام

نحوه انتخاب سردوش حمام ? بخش اول

نحوه انتخاب سردوش مناسب حمام ?

ما در این مقاله از وب سایت شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم نحوه انتخاب سردوش مناسب حمام ? را توضیح دهیم. همان طور که می دانید یکی از مهم‌ترین نقاط هر خانه ای که کارایی و زیبایی تجهیزات داخلی آن می تواند تاثیر زیادی در میزان رضایتمندی افراد از خانه داشته باشد، حمام و دوش حمام کار گذاشته شده در آن است.

ضرورت انتخاب سردوش مناسب حمام

بی‌کیفیت بودن دوش حمام و سری آن می‌تواند افت‌فشار‌آب ایجاد کرده و لذت یک دوش‌گرفتن‌ساده را از ما بگیرد. به همین دلیل اکثر افراد توجه خاصی در انتخاب دوش‌حمام به کار می‌برند. در این بین کمبود آب و افت فشار آب در ساختمان‌های چندین واحده مرتفع و مناطق دارای افت فشار، مشکلی است که تاثیر زیادی در تنزل بازدهی دوش‌حمام می گذارد.

انواع سردوش‌حمام

سردوش ثابت

سردوش ثابت از طریق رزوه به علم‌دوش می‌چسبد. این سردوش در محل خود ثابت است. علمی دوش می‌تواند مانند شیرآلات توکار در داخل دیوار یا سقف قرار گرفته و یا بر روی دیوار حمام نصب شده باشد. باز و بسته کردن سردوش حمام‌ثابت از طریق پیچاندن خود سردوش امکان‌پذیر است، بنابراین نصب بسیار راحتی دارد و قرار دادن آن بر روی علم‌دوش‌حمام نیاز به مهارت یا ابزار لوله‌کشی خاصی ندارد.

سردوش حمام تلفنی

این مدل از سردوش به یک شلنگ بلند آب متصل است. همچنین بر روی یک پایه بر روی علمی دوش حمام قرار می گیرد. باز و بسته کردن سردوش تلفنی نیز بسیار راحت بوده و تنها با پیچاندن آن صورت می‌گیرد. کارایی سردوش‌های تلفنی بسیار بیشتر از سردوش های ثابت است. این سردوش‌ها تا وقتی روی جایگاه خود قرار گرفته اند، مانند دوش ثابت عمل می کنند. اما اگر از روی علمی دوش برداشته شوند، می توانند برای شستن کودکان، حیوانات خانگی و یا حتی شستشوی فضای داخلی حمام به راحتی جابجا شده و مورد استفاده قرار بگیرند. طول شلنگ متصل به سردوش حمام تلفنی می تواند متغییر باشد، هرچه طول شلنگ بیشتر، میزان کارایی سردوش هم بیشتر خواهد بود.

سردوش حمام توکار

اگر طراحی خانه شما مدرن است و به دنبال تجهیزات لوکس هستید، سردوش توکار می‌تواند جوابگوی نیاز شما باشد. در صورت نصب دوش توکار حمام صرفه جویی بالایی در فضای داخلی حمام صورت گرفته و علاوه بر این زیبایی ظاهری این مکان دوچندان خواهد شد.

 

شرکت شیر آلات بهداشتی سهند

شرکت شیرآلات بهداشتی سهند افشان آذر با بیش از بیست سال سابقه در امر تولید، تحت نام تجاری سهند ، امروز از پیشتازان عرصه تولید در کشور ایران است . مجموعه سهند به واسطه تلاش مجدانه متخصصان و مهندسان نخبه همواره در کسب افتخارات، اولین صنعت خود بوده است .

شیرآلات بهداشتی سهند دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE )

با توجه به تاثیر شیرآلات بهداشتی در سلامت مردم ، شیرالات سهند افتخار دارد اولین دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE ) و بزرگترین صادرکننده بهترین شیرآلات‌بهداشتی ساختمان و شیرآلات بهداشتی لاکچری در چندین سال اخیر باشد و توانسته است در دو سال  پیاپی ، تنها دارنده تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در صنعت شیرآلات بهداشتی ساختمان باشد که این مهم بیانگر تمرکز و توجه این مجموعه بر کیفیت تولیدات و خدمات مضاعفی است که به مصرف کنندگان عزیزش پیشکش می دارد .

Rate this post

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

مزایا و معایب خرید شیرآلات طلایی رنگ

۰۷

اسفند
شیرآلات

مزایا و معایب خرید شیرآلات طلایی رنگ

این روزها افراد بسیار زیادی را می توان دید که دغدغه های فراوانی برای خرید و قیمت شیرآلات لوکس دارند. رنگ طلایی را می توان یکی از رنگ های لوکس و پرکاربرد در تولید شیرآلات دانست که زیبایی آن می تواند چشم هر ببینده ای را به خود خیره سازد. طی سال های اخیر این شیرآلات توانسته […]

3 روش خانگی جرم گیر شیر آلات بهداشتی

۳۰

بهمن
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

۳ روش خانگی جرم گیر شیر آلات بهداشتی

همانطور که می دانید، درخشش شیرآلات نقش موثری در ظاهر و زیبایی حمام، سرویس بهداشتی و یا حتی آشپزخانه دارد. بنابراین لازم است مراحل کارآمد نظافت آن ها را بشناسیم و این اصول و روش ها را به موقع اعمال کنیم. یکی از مراحل مهم در استفاده از انواع شیرآلات بهداشتی سهند، نصب صحیح آن هاست. اما[…]