انواع علم دوش حمام سهند

انواع علم دوش حمام سهند

مدل های دوش حمام را به نام علم دوش نیز می شناسند . مدل های علم دوش حمام به دلیل تنوع بسیار زیادی که دارند تاثیر بسزایی در دکوراسیون حمامها خواهند گذاشت ,علم دوش حمام در دو مدل ثابت و متحرک عرضه می شوند که در ادامه به تفصیل به بررسی هر یک خواهیم پرداخت .

انواع علم دوش حمام ( علم دوش ) :

  • دوش ثابت ( علم یکپارچه یونیکا )
  • دوش متحرک ( علم یونیکا دو پارچه یونیورست )

علم دوش حمام ثابت

علم دوش حمام ثابت که به نام علم یونیکا شناخته می شود , دوش حمام یکپارچه ای می باشد که مورد استقبال بازار قرار گرفته است و در میان تولیدات برندهای مختلف شیر آلات دارای تنوع طراحی محصول زیادی می باشند .

شرکت شیر آلات سهند در زمینه تولید انواع علم دوش حمام یکپارچه یونیکا دارای طراحی های متنوعی می باشند که در نمونه عکسهای ذیل می توانید انواع محصولات را مشاهده بفرمائید:

علم دوش حمام متحرک

دوش حمام یا علم دو پارچه یونیورست که در حقیقت دو وظیفه را انجام می دهد و به علم دو کاره نیز شناخته می شود دارای یک قسمت علم دوش و دوشی تلفنی متحرک می باشد .

شرکت شیر آلات سهند در زمینه تولید علم یونیکا دو پارچه یونیورست دارای طرحها و رنگهای متنوعی می باشد که که نمونه عکسهای آنرا در ذیل می توانید مشاهده نمائید :

انواع دوش حمام سهند در مدل های متنوع

انواع علم دوش حمام سهند در ۳ رنگ کروم , طلایی , طلایی-مشکی با رعایت دقیق استاداردهای مختلف صنعت شیرآلات و دقت بر زیبایی محصول از حیث طرحهای مینیمالیستی و هندسی موجود می باشند .

حتما مطالعه نمایید
راهنمای خرید دوش حمام 🛀🏻

در ادامه چند محصول سهند را مورد ارزیابی قرار خواهیم داد .

علم دوش حمام متحرک ( یونیورست ) مدل راین

علم دوش حمام متحرک ( یونیورست ) سهند مدل راین با آبکاری کروم , رنگ کروم این محصول سبب شده است که دوش حمام مدل راین بتواند در اکثر محیط های رنگی نمایی ساده و زیبایی را به وجود آورد و طراحی هندسی این محصول نیز دارای سادگی و گیرایی می باشد .

دوش حمام متحرک ( یونیورست ) سهند مدل راین با آبکاری کروم .

علم دوش حمام مشکی طلا

علم دوش حمام مشکی طلا سهند مدل فونیکس میزان ترکیب رنگی در این محصول به گونه ای می باشد که زیبایی خاصی را به وجود آورده است و می تواند در کنار بسیاری از رنگهای محیطی حمام قرار بگیرد .

دوش حمام مشکی طلا مدل فونیکس

علم دوش حمام طلایی سهند

علم دوش طلایی سهند مدل کارن محصولی شیک و جمع و جور برای محیطهای مدرن و یا با سبک کلاسیک انعطاف پذیری این محصول در ست شدن با انواع شیر  حمام طلایی در خور توجه است و بدین جهت مصرف کننده کار سختی را در ست کردن این محصول با دیگر شیرهای حمام طلایی سهند نخواد داشت .

دوش حمام طلایی سهند مدل کارن

شیر حمام

شیر حمام نیز باید از لحاظ طراحی ظاهری و شکل هندسی تناسب خوبی با علم دوش داشته باشد , از این رو شر کت سهند ست شیرآلات متنوعی را با در نظر گرفتن اصول طراحی مهندسی که می توانید با مدل و ست شیرآلات سهند تصاویر و اطلاعات مفیدی را درسایت شرکت بیابید .

دوش حمام طلایی رنگ

رنگ طلایی در حمام یا سرویس بهداشتی و هرجای دیگر نشان از لوکس بودن با خود به همراه دارد , و حتی می تواند در نورپردازی محیط نیز از این رنگ تجملی استفاده نمود .

حتما مطالعه نمایید
نحوه انتخاب سردوش حمام 🚿 بخش دوم
رنگ طلایی در حمام , روشنایی طلایی رنگ جلوه ای مدرن به این حمام بخشیده است.

شیلنگ حمامی

شیلنگ های فنری بهداشتی استیل ضد زنگ یا پلاستیک مخصوص گوشی علم دوش  یکی از انواع شلنگهای حمامی موجود در بازار می باشند  . هرچه فنر شیلنگ حمامی بهتر باشد کیفیت و انعطاف پذیری را بالاتر می برد .

در تصاویز ذیل انواع شلنگهای حمامی شرکت شیر آلات سهند را مشاهده می نمائید  :

آبکاری شیر آلات بهداشتی  و ساختمانی و متعلقات آنها اغلب از جنس کروم می باشد

ارزش فلز کروم بیشتر به خاطر ضد زنگ بودن آن است و عنصر کروم را بیشتر با همین ویژگی در صنعت شیر آلات می شناسند  و البته باید عنوان کرد به دلیل فواید زیادی که کروم برای بدن انسان دارن مکمل کروهم در داروخانه ها مو جود می باشد .

 

کروم دارای کیفیت بالا و مقاومت بالاتر می باشد , و یکی از فلزات سنگین در طبیعت می باشد که دارای فواید فراوان برای بدن انسان می باشد .

خواص کروم و مکمل کروم :

کروم نوعی ماده معدنی می باشد که برای بدن مفید می باشد , عنصر باعث ارتقا تاثیر انسولین و کنترل بهتر قند خون می شود. و همچنین به سوخت و ساز و مصرف چربی نیز کمک می کند .

قرار گرفتن این ماده معدنی در لیست غذائی باعث می شود که حتی در زمانی که هیچ تحرکی ندارید چربی سوزی داشته باشید  .

 قدرت انعکاس سطح نقره بالاتر از کروم می باشد اما نقره و نیکل نسبت آبکاری کروم شده زودتر ضایع می شوند 

در واقع این عنصر کمیاب نقش بسیار موثری در متابولیسم چربی ها و قند دارد و سلامت دستگاه قلب و عروق را ارتقا می بخشد . و شرکت شیر آلات سهند هم به دلیل ضد زنگ بودن این ماده و هم به دلیل زیبایی که به شیر آلات و سطح کیفیت و مقاومت آنها می بخشد و با در نظر گرفتن مبنای موسسه استاندارد و تحقیقاتی صنعتی ایران اقدام به این مهم نموده است .

حتما مطالعه نمایید
دوش حمام توکار چیست؟ 🚿

در ادامه جهت اطلاعات عمومی بیشتر از این ماده معدنی با ارزش اطلاعاتی را خلاصه وار در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار می دهیم .

خواص کروم و مکمل کروم به شرح ذیل می باشند :

چرا در آبکاری دوش حمام از کروم استفاده می شود ؟

به دلیل قدرت انعکاس سطح صیقلی کروم کاری شده دارد,  که این امر به کیفیت سطوح محصولات و زیبایی آنها کمک می کند .

قدرت انعکاس سطح آلیاژهای مختلف در مقابل کروم

  • قدرت انعکاس سطح کروم ۶۵%
  • قدرت انعکاس سطح نقره ۸۸ %
  • قدرت انعکاس سطح نیکل ۵۵%

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

روش پاک کردن جرم شیرآلات بهداشتی

۲۸

اسفند
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

روش پاک کردن جرم شیرآلات بهداشتی

روش پاک کردن جرم شیرآلات بهداشتی ما در این مقاله از وب سایت فروش شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم روش پاک کردن جرم شیرآلات بهداشتی ✨ را به طور کامل به شما آموزش دهیم. همان‌طور که می‌دانید شیرآلات بهداشتی بخش مهمی از زیبایی دکوراسیون آشپزخانه‌ی شما را را به خود اختصاص می دهند. براق بودن شیرهای آب […]

شیرآلات بهداشتی ,علم دوش دوکاره چیست؟ , علم دوش یونیورست

۱۸

اسفند
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

علم دوش دوکاره چیست؟

علم دوش دوکاره چیست؟ ما در این مقاله از وب سایت فروش شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم شما را با علم دوش دوکاره یا علم دوش یونیورست را به طور کامل آشنا کنیم. در این مقاله قصد داریم با یکی از محبوبترین مدل‌های علم دوش حمام آشنا شویم . نامش علم دوش یونیورست است که در بازار[…]