شیر شاوری چیست؟ شیرآلات بهداشتی

شیر شاوری چیست؟

شیر شاوری چیست؟

ما در این مقاله از وب سایت فروش انواع شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم به معرفی شیر شاوری بپردازیم. پس با ما تا پایان این مقاله همراه باشید. در همین ابتدا باید گفت که شیرشاوری از محبوب ترین و پرکاربردترین شیرآلات آشپزخانه است. صنعت شیرآلات از شیر های  کلاسیک به شیرهای اهرمی و اکنون به سمت شیرهای شاوری پیشرفت کرده است شیرهای ظرفشویی شاوری را میتوان فرزند طلایی هر گروه شیرسازی نامید. شیرهای شاوری با طراحی منحصر بفرد و ظرافت خاصی که در ساختارشان به کار رفته در تمام آشپزخانه ها تحسین همگان را بر می انگیزند.

معرفی شیرشاوری

شیر شاوری یا شلنگدار، نسل نسبتاً جدیدی از شیرآلات است که دامنه حرکتی زیادی دارد. بخش آبریز (خروجی آب) در شیر شاوری متحرک است. بخش آبریز به واسطه یک شلنگ بلند، از جای خود خارج می‌شود. این شلنگ شاوری پس از پایان کار به‌واسطه کششی که وزنه شاوری به آن وارد می‌کند، به جای خود باز می گردد. وزنه شاوری در انتهای دیگر شلنگ شاوری که معمولاً از زیر سینک قابل رویت است، بسته می شود. در نهایت با وارد کردن وزن خود و کشیدن شلنگ، به‌سهولت بازگشت شلنگ‌شاوری به وضعیت‌اولیه کمک می‌کند. طول شلنگ شاوری حدود ۹۰ سانتیمتر است و با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه به خوبی تمام نقاط سینک را پوشش می‌دهد.

قیمت شیر ظرفشویی شاوری

قیمت شیر ظرفشویی شاوری (شیر ظرفشویی شلنگدار)، از قیمت شیر ظرفشویی های معمولی بالاتر است، اما ارزش بالایی برای کاربران ایجاد می کند.

کاربرد های شیر شاوری چیست؟

شیرآلات شلنگدار در زمان آبکشی ظروف، شستشوی میوه و سبزیجات و پرکردن قابلمه و کتری با آب بسیارکارآمد هستند. البته در هنگام کار با شیر شاوری ، لباس شما خشک می ماند چرا که احتمال پاشیده شدن آب بسیار پایین است.همچنین، کسانی که کمر و یا پشت درد دارند، به جای خم شدن و بلند کردن سطل آب، می توانند از شلنگ بلند شاوری استفاده و آنرا به سطل نزدیک کنند.علاوه بر این موارد، بعضی والدین ترجیح می دهند نوزادان و خردسالان خود را در سینک حمام کنند. برای این منظور نیز یک شیر شلنگدار بسیار مناسب است.

حتما مطالعه نمایید
مزایای شیرآلات بهداشتی طلایی 🚰
شرکت شیر آلات بهداشتی سهند

شرکت شیرآلات بهداشتی سهند افشان آذر با بیش از بیست سال سابقه در امر تولید، تحت نام تجاری سهند ، امروز از پیشتازان عرصه تولید در کشور ایران است . مجموعه سهند به واسطه تلاش مجدانه متخصصان و مهندسان نخبه همواره در کسب افتخارات، اولین صنعت خود بوده است .

شیرآلات بهداشتی سهند دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE )

با توجه به تاثیر شیرآلات‌بهداشتی در سلامت مردم ، شیرآلات سهند افتخار دارد اولین دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE ) و بزرگترین صادرکننده بهترین شیرآلات‌بهداشتی ساختمان و شیرآلات بهداشتی لاکچری در چندین سال اخیر باشد و توانسته است در دو سال  پیاپی ، تنها دارنده تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در صنعت شیرآلات بهداشتی ساختمان باشد که این مهم بیانگر تمرکز و توجه این مجموعه بر کیفیت تولیدات و خدمات مضاعفی است که به مصرف کنندگان عزیزش پیشکش می دارد .

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

معرفی شیر حمام توکار

۰۸

اردیبهشت
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی, علم دوش حمام

معرفی شیر حمام توکار

معرفی شیر حمام توکار شیر حمام توکار ترکیبی از طراحی خلاقانه و مهندسی پیشرفته است که چشم هر کاربری را به خود خیره می‌کند. این نوع شیر یک محصول فوق العاده برای کسانی است که طبع کلاسیک دارند. شیر حمام توکار شیر حمام توکار نسبت به دیگر انواع شیرآلات توکار دارای پیچیدگی بیشتری است. شیر دوش توکار […]

آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی

۲۳

فروردین
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی

آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی در این مقاله از وب سایت شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم شما را با روش آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی به طور کامل آشنا کنیم. تنوع رنگ روکش اپوکسی شیرآلات بهداشتی پوشش های اپوکسی؛ از نوع غیرفلزی و دارای رنگ های مختلف هستند. شما می توانید از میان رنگ های[…]