مشکلات رایج شیرآلات ظرفشویی

مشکلات رایج شیرآلات ظرفشویی 🚰

مشکلات رایج شیرآلات ظرفشویی 🚰

ما در این مقاله از وب‌سایت شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم مشکلات رایج شیرآلات ظرفشویی 🚰 را به طور کامل توضیح دهیم.اگر شیرالات بهداشتی به مشکلی بر می خورند همه ما انگشت خود را به سوی تولیدکننده‌ها نشانه می‌بریم. یا اینکه  می گوییم عمر آن تمام شده است. شاید تا حدی حق با ما باشد اما قبل از تصمیم گیری سریع، بهتر است که موارد زیر را یک بار چک کنیم.

چکه کردن شیر آشپزخانه

چکه کردن شیر آشپزخانه یکی از دلایل اصلی می باشد که خیلی از بانوان را وادار به تعویض آن می کند. قبل از هزینه کردن و خرید شیرآلات جدید، حتما بررسی کنید که مشکل چکه چقدر جدی و غیر قابل حل است. مشکلات چکه کردن شیرآلات ظرفشویی معمولاً به دو مورد بر می گردد. از بین رفتن اورینگ شیرآلات که قطعه ای برای آب بندی شیر می باشد. یا فرسودگی قطعات دیگر شیر که نیاز به تعویض دارند. در هر دو این حالا بهتر است اول به راهنمای داخل جعبه مراجعه نمایید و سریعاً دست به خرید نزنید مگر اینکه واقعا نیاز به تغییرات جدید در آشپزخانه خود دارید.

نصب شیرآلات شیرآلات ظرفشویی

در اکثر مواقع افراد بدون توجه به نکات‌نصب، خود دست به کار می‌شوند و شیرآلات جدید را نصب می‌کنند. سعی کنید اگر همراه جعبه شیرآلات جدید خریداری‌شده راهنمای نصب موجود باشد، حتما آن را مطالعه و طبق آن عمل نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در صورت امکان چند ویدیوی آموزشی آنلاین هم ببینید.

فشار آب شیرآلات ظرفشویی

اگر فشار شیرآلات ظرفشویی شما ناگهانی کم و کمتر شد به احتمال زیاد به علت رسوب‌گرفتگی می باشد. اکثر شیرآلات را می توان باز و قطعاتش را به راحتی تمیز کرد. در ایران به علت سخت بودن آب ترجیحاً ماهی یک بار شیر را باز و داخل آنرا تمیز کنید. در موارد جدی تر ممکن است مسأله فشار آب مربوط به تأمین کننده آب باشد که در این صورت تمام شیرآلات خانه با نوسان فشار آب روبرو خواهند بود. در این صورت بهتر است با یک لوله کش تماس بگیرید.

حتما مطالعه نمایید
شیرآلات بهداشتی براساس کارکرد آنها
شرکت شیر آلات بهداشتی سهند

شرکت شیرآلات بهداشتی سهند افشان آذر با بیش از بیست سال سابقه در امر تولید، تحت نام تجاری سهند ، امروز از پیشتازان عرصه تولید در کشور ایران است . مجموعه سهند به واسطه تلاش مجدانه متخصصان و مهندسان نخبه همواره در کسب افتخارات، اولین صنعت خود بوده است .

شیرآلات بهداشتی سهند دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE )

با توجه به تاثیر شیرآلات بهداشتی در سلامت مردم ، شیرالات سهند افتخار دارد اولین دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE ) و بزرگترین صادرکننده بهترین شیرآلات‌بهداشتی ساختمان و شیرآلات بهداشتی لاکچری در چندین سال اخیر باشد و توانسته است در دو سال  پیاپی ، تنها دارنده تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در صنعت شیرآلات بهداشتی ساختمان باشد که این مهم بیانگر تمرکز و توجه این مجموعه بر کیفیت تولیدات و خدمات مضاعفی است که به مصرف کنندگان عزیزش پیشکش می دارد .

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

معرفی شیر حمام توکار

۰۸

اردیبهشت
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی, علم دوش حمام

معرفی شیر حمام توکار

معرفی شیر حمام توکار شیر حمام توکار ترکیبی از طراحی خلاقانه و مهندسی پیشرفته است که چشم هر کاربری را به خود خیره می‌کند. این نوع شیر یک محصول فوق العاده برای کسانی است که طبع کلاسیک دارند. شیر حمام توکار شیر حمام توکار نسبت به دیگر انواع شیرآلات توکار دارای پیچیدگی بیشتری است. شیر دوش توکار […]

آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی

۲۳

فروردین
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی

آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی در این مقاله از وب سایت شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم شما را با روش آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی به طور کامل آشنا کنیم. تنوع رنگ روکش اپوکسی شیرآلات بهداشتی پوشش های اپوکسی؛ از نوع غیرفلزی و دارای رنگ های مختلف هستند. شما می توانید از میان رنگ های[…]