مدیریت هوشمند آب چیست؟ 🚰

مدیریت هوشمند آب چیست؟ 🚰

مدیریت هوشمند آب چیست؟ 🚰

مدیریت هوشمند آب | چالش های صنعت آب در سراسر جهان، مانند رشد جمعیت، مهاجرت، آلودگی اکوسیستم، استفاده مجدد آب، حقوق آب و بسیاری موارد دیگر، بی شمار بوده است. به طور کلی قابلیت‌های نظارت آب هوشمند به ارائه دهندگان راه حل های آب کمک می کند تا راه حل­‌های مدیریت آب‌آشامیدنی را که شامل نظارت دقیق در مورد نشت آب در زمان واقعی، کیفیت آب، مدیریت آب از طریق حسگرها و خیلی چیزهای دیگر می‌باشد را ارائه دهند. چنین سیستمی کمک می‌کند برای تهیه ورودی‌هایی که می‌دانیم از عوامل بحرانی به حساب می‌آیند. مانند  فشار آب در زمان واقعی، سطح آب، دما، جریان‌آب و غیره.با این حال بسیاری از شرکت ها با این تکنولوژی های جدید که می توانند تحلیل های پیش‌گیرانه و عوامل لحظه‌ای تغییرات را نمایش دهند کنار نیامده اند.

ضرورت مدیریت هوشمند آب

طبق گزارش اقتصادی جهانی، خطرات زیست محیطی قبل از خطرات اقتصادی، با بحران های آب قرار گرفته است. انتظار می رود تا سال ۲۰۲۵، ۷۰ درصد جمعیت جهان در شهرها زندگی کنند. تقریبا نیمی از مشکلات کمبود آب رنج می برند. سازمان ملل متحد گزارش می دهد که تا سال ۲۰۲۵ حدود ۱.۸ میلیارد نفر از مشکلات کمبود آب رنج می برند. پس از این چالش ها، اتحادیه اروپا با طرفداران محیط زیست کار می‌کند. استانداردهای مناسب و مقررات مربوط به مصرف آب را تهیه می کند و حصول اطمینان از مصرف آب در راه درستی قرار گرفت.

نقش مدیریت هوشمند آب

در IoT کمک می کند منابع آب به صورت موثر کنترل می شود. بنابراین سیستم نظارت بر آب هوشمند کارآمد و بهینه سازی شده بسیار مهم است. با استفاده از یک سیستم مدیریت آب آشامیدنی، امکانات آب آشامیدنی بهتری به ویژه در مناطق شهری ارائه شده است. گزارش های مختلفی نشان می دهد که با نشت هایی که در آب اتفاق می افتد، حدود ۲.۵ میلیارد دلار برای شناسایی و تعمیر نشت ها صرف می شود. و اگر شرکت ها شروع به اجرای IoT در سیستم های مدیریت آب کنند، می توانند بین سالانه ۷.۱ میلیارد و ۱۲.۵ میلیارد دلار صرفه جویی کنند. هم چنین مردم شروع به استفاده از سیستم های آبرسانی هوشمند در خانه های خود کرده اند.

حتما مطالعه نمایید
مشکلات رایج شیرآلات ظرفشویی 🚰
شرکت شیر آلات بهداشتی سهند

شرکت شیرآلات بهداشتی سهند افشان آذر با بیش از بیست سال سابقه در امر تولید، تحت نام تجاری سهند ، امروز از پیشتازان عرصه تولید در کشور ایران است . مجموعه سهند به واسطه تلاش مجدانه متخصصان و مهندسان نخبه همواره در کسب افتخارات، اولین صنعت خود بوده است .

شیرآلات بهداشتی سهند دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE )

با توجه به تاثیر شیرآلات بهداشتی در سلامت مردم ، شیرالات سهند افتخار دارد اولین دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE ) و بزرگترین صادرکننده بهترین شیرآلات‌بهداشتی ساختمان و شیرآلات بهداشتی لاکچری در چندین سال اخیر باشد و توانسته است در دو سال  پیاپی ، تنها دارنده تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در صنعت شیرآلات بهداشتی ساختمان باشد که این مهم بیانگر تمرکز و توجه این مجموعه بر کیفیت تولیدات و خدمات مضاعفی است که به مصرف کنندگان عزیزش پیشکش می دارد .

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

پرلاتور شیرآلات چیست؟ 🚰

پرلاتور شیرآلات چیست؟ 🚰 از پرلاتور شیرآلات در خروجی آب شیرآلات بهداشتی مانند آبریز شیر دوش، روشویی، ظرفشویی و خروجی شلنگ توالت استفاده می‌گردد. امروزه پرلاتور شیرآلات یکی  اجزای ضروری در شیرآلات بهداشتی مانند شیر دوش، روشویی، ظرفشویی، شلنگ توالت، شیرآلات اهرمی، ساده و غیره است. هدف از به کار بردن این قطعه در شیرآلات بهداشتی کاهش مصرف آب، کنترل […]

راهنمای جامع خرید شیر ظرفشویی

۰۵

اسفند
ست شیرآلات, شیرآلات, شیرآلات بهداشتی, قیمت شیرآلات

راهنمای جامع خرید شیر ظرفشویی 🚰

راهنمای جامع خرید شیر ظرفشویی اگر به دنبال خرید شیر ظرفشویی مناسب و لوکس برای منزل خود هستید حتما این مقاله از وب سایت شیرآلات بهداشتی سهند را مطالعه نمایید. همان طور که می دانید از مواردی که قبل از خرید شیر باید به آن توجه کنید ،ابعاد آن است. ابعاد با کارایی محصول مرتبط هستند. ارتفاع[…]