شیر پیسوار چیست ؟ 🚰 شیرآلات بهداشتی

شیر پیسوار چیست ؟ 🚰

شیر پیسوار چیست ؟ 🚰

در این مقاله از وب سایت فروش انواع شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم شما را با شیر پیسوار آشنا کنیم. در واقع می توان گفت که شیر پیسوار یک وسیله تنظیم کننده سیالات است که در لوله کشی و صنعت استفاده می شود. آنها یک ورودی و خروجی دارند که در یک راستا و در زاویه مشخصی از هم (معمولا ۹۰ درجه )واقع شده اند. ورودی و خروجی شیر پیسوار معمولا دارای رزوه هایی جهت اتصال به لوله های سرد و گرم ساختمان می باشد.

جنس شیر پیسوار از چیست؟

پیسوار ها از برنج ساخته می شوند و درونشان سوراخی جهت عبور آب تعبیه شده است. اگر دسته پیسوار باز باشد آب درون آن جریان می یابد چنانچه دسته را ۹۰ درجه بچرخانیم تراز سوراخ (معبر آب) عمود بر جریان آب قرار گرفته و مانع عبور آب درون آن می شود.

چند نوع شیر پیسوار در بازار موجود است؟

شیر پیسوار در مدل‌های فیلتر دار و بدون فیلتر تولید و عرضه می‌شود. کاربرد این دو مدل با هم تفاوتی ندارد و تنها فیلتر آن باعث میشود تا سنگ ریزه های موجود در آب توسط این فیلتر حذف و نسبتا تصفیه شوند ، البته این به این معنا نیست که آب آشامیدنی کاملا پاک و سالم می شود و نیازی به دستگاه تصفیه آب خانگی نیست، اما این فیلتر میتواند کمی در کاهش رسوبات موجود در آب آشامیدنی کمک نماید. بهتر است هر از چندگاهی با بستن شیر پیسوار و باز کردن فیلتر آن ، آن را تمیز کرد چون در غیر این صورت امکان افت فشار در آب مصرفی وجود خواهد داشت.

حتما مطالعه نمایید
شیرالات و تکنولوژی نانو

کاربرد شیرپیسوار در ساختمان چیست؟

یک شیر پیسوار برای هر توالت فرنگی، دو شیر پیسوار برای هر شیرظرفشویی و روشویی جهت‌کنترل و تنظیم‌فشارآب استفاده می‌شود. یک سمت شیرهای پیسوار به لوله‌های آب‌سرد و گرم و سمت دیگر آن به شلنگ‌های زیرسینک متصل می‌شوند. بنابراین زمانیکه شیرهای ظرفشویی و یا روشویی نیاز به تعمیر داشته باشند، می‌توان شیرهای پیسوار را بست. با این کار می توان از جریان یافتن آب درون شیرهای ظرفشویی و یا روشویی جلوگیری کرد. همچنین اگر احساس کنیم  فشار‌آب ساختمان زیاد است میتوان شیر پیسوار را کمی بست و بر روی فشار مورد نظر خود تنظیم نمود.

شرکت شیر آلات بهداشتی سهند

شرکت شیرآلات بهداشتی سهند افشان آذر با بیش از بیست سال سابقه در امر تولید، تحت نام تجاری سهند ، امروز از پیشتازان عرصه تولید در کشور ایران است . مجموعه سهند به واسطه تلاش مجدانه متخصصان و مهندسان نخبه همواره در کسب افتخارات، اولین صنعت خود بوده است .

شیرآلات بهداشتی سهند دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE )

با توجه به تاثیر شیرآلات‌بهداشتی در سلامت مردم ، شیرآلات سهند افتخار دارد اولین دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE ) و بزرگترین صادرکننده بهترین شیرآلات‌بهداشتی ساختمان و شیرآلات بهداشتی لاکچری در چندین سال اخیر باشد و توانسته است در دو سال  پیاپی ، تنها دارنده تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در صنعت شیرآلات بهداشتی ساختمان باشد که این مهم بیانگر تمرکز و توجه این مجموعه بر کیفیت تولیدات و خدمات مضاعفی است که به مصرف کنندگان عزیزش پیشکش می دارد .

حتما مطالعه نمایید
لوازم جانبی شیرآلات بهداشتی کدام ها هستند؟

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

معرفی شیر حمام توکار

۰۸

اردیبهشت
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی, علم دوش حمام

معرفی شیر حمام توکار

معرفی شیر حمام توکار شیر حمام توکار ترکیبی از طراحی خلاقانه و مهندسی پیشرفته است که چشم هر کاربری را به خود خیره می‌کند. این نوع شیر یک محصول فوق العاده برای کسانی است که طبع کلاسیک دارند. شیر حمام توکار شیر حمام توکار نسبت به دیگر انواع شیرآلات توکار دارای پیچیدگی بیشتری است. شیر دوش توکار […]

آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی

۲۳

فروردین
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی

آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی در این مقاله از وب سایت شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم شما را با روش آبکاری شیرآلات بهداشتی با روکش اپوکسی به طور کامل آشنا کنیم. تنوع رنگ روکش اپوکسی شیرآلات بهداشتی پوشش های اپوکسی؛ از نوع غیرفلزی و دارای رنگ های مختلف هستند. شما می توانید از میان رنگ های[…]