شیر پیسوار چیست ؟ 🚰 شیرآلات بهداشتی

شیر پیسوار چیست ؟ 🚰

شیر پیسوار چیست ؟ 🚰

در این مقاله از وب سایت فروش انواع شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم شما را با شیر پیسوار آشنا کنیم. در واقع می توان گفت که شیر پیسوار یک وسیله تنظیم کننده سیالات است که در لوله کشی و صنعت استفاده می شود. آنها یک ورودی و خروجی دارند که در یک راستا و در زاویه مشخصی از هم (معمولا ۹۰ درجه )واقع شده اند. ورودی و خروجی شیر پیسوار معمولا دارای رزوه هایی جهت اتصال به لوله های سرد و گرم ساختمان می باشد.

جنس شیر پیسوار از چیست؟

پیسوار ها از برنج ساخته می شوند و درونشان سوراخی جهت عبور آب تعبیه شده است. اگر دسته پیسوار باز باشد آب درون آن جریان می یابد چنانچه دسته را ۹۰ درجه بچرخانیم تراز سوراخ (معبر آب) عمود بر جریان آب قرار گرفته و مانع عبور آب درون آن می شود.

چند نوع شیر پیسوار در بازار موجود است؟

شیر پیسوار در مدل‌های فیلتر دار و بدون فیلتر تولید و عرضه می‌شود. کاربرد این دو مدل با هم تفاوتی ندارد و تنها فیلتر آن باعث میشود تا سنگ ریزه های موجود در آب توسط این فیلتر حذف و نسبتا تصفیه شوند ، البته این به این معنا نیست که آب آشامیدنی کاملا پاک و سالم می شود و نیازی به دستگاه تصفیه آب خانگی نیست، اما این فیلتر میتواند کمی در کاهش رسوبات موجود در آب آشامیدنی کمک نماید. بهتر است هر از چندگاهی با بستن شیر پیسوار و باز کردن فیلتر آن ، آن را تمیز کرد چون در غیر این صورت امکان افت فشار در آب مصرفی وجود خواهد داشت.

حتما مطالعه نمایید
استانداردهای شیرآلات بهداشتی

کاربرد شیرپیسوار در ساختمان چیست؟

یک شیر پیسوار برای هر توالت فرنگی، دو شیر پیسوار برای هر شیرظرفشویی و روشویی جهت‌کنترل و تنظیم‌فشارآب استفاده می‌شود. یک سمت شیرهای پیسوار به لوله‌های آب‌سرد و گرم و سمت دیگر آن به شلنگ‌های زیرسینک متصل می‌شوند. بنابراین زمانیکه شیرهای ظرفشویی و یا روشویی نیاز به تعمیر داشته باشند، می‌توان شیرهای پیسوار را بست. با این کار می توان از جریان یافتن آب درون شیرهای ظرفشویی و یا روشویی جلوگیری کرد. همچنین اگر احساس کنیم  فشار‌آب ساختمان زیاد است میتوان شیر پیسوار را کمی بست و بر روی فشار مورد نظر خود تنظیم نمود.

شرکت شیر آلات بهداشتی سهند

شرکت شیرآلات بهداشتی سهند افشان آذر با بیش از بیست سال سابقه در امر تولید، تحت نام تجاری سهند ، امروز از پیشتازان عرصه تولید در کشور ایران است . مجموعه سهند به واسطه تلاش مجدانه متخصصان و مهندسان نخبه همواره در کسب افتخارات، اولین صنعت خود بوده است .

شیرآلات بهداشتی سهند دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE )

با توجه به تاثیر شیرآلات‌بهداشتی در سلامت مردم ، شیرآلات سهند افتخار دارد اولین دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE ) و بزرگترین صادرکننده بهترین شیرآلات‌بهداشتی ساختمان و شیرآلات بهداشتی لاکچری در چندین سال اخیر باشد و توانسته است در دو سال  پیاپی ، تنها دارنده تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در صنعت شیرآلات بهداشتی ساختمان باشد که این مهم بیانگر تمرکز و توجه این مجموعه بر کیفیت تولیدات و خدمات مضاعفی است که به مصرف کنندگان عزیزش پیشکش می دارد .

حتما مطالعه نمایید
ارتفاع درست نصب روشویی

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

پرلاتور شیرآلات چیست؟ 🚰

پرلاتور شیرآلات چیست؟ 🚰 از پرلاتور شیرآلات در خروجی آب شیرآلات بهداشتی مانند آبریز شیر دوش، روشویی، ظرفشویی و خروجی شلنگ توالت استفاده می‌گردد. امروزه پرلاتور شیرآلات یکی  اجزای ضروری در شیرآلات بهداشتی مانند شیر دوش، روشویی، ظرفشویی، شلنگ توالت، شیرآلات اهرمی، ساده و غیره است. هدف از به کار بردن این قطعه در شیرآلات بهداشتی کاهش مصرف آب، کنترل […]

راهنمای جامع خرید شیر ظرفشویی

۰۵

اسفند
ست شیرآلات, شیرآلات, شیرآلات بهداشتی, قیمت شیرآلات

راهنمای جامع خرید شیر ظرفشویی 🚰

راهنمای جامع خرید شیر ظرفشویی اگر به دنبال خرید شیر ظرفشویی مناسب و لوکس برای منزل خود هستید حتما این مقاله از وب سایت شیرآلات بهداشتی سهند را مطالعه نمایید. همان طور که می دانید از مواردی که قبل از خرید شیر باید به آن توجه کنید ،ابعاد آن است. ابعاد با کارایی محصول مرتبط هستند. ارتفاع[…]