نحوه انتخاب سردوش حمام 🚿 بخش دوم

نحوه انتخاب سردوش حمام 🚿 بخش دوم

نحوه انتخاب سردوش حمام 🚿 بخش دوم

همان طور که می‌دانید اصلی‌ترین رکن در دکوراسیون حمام، دوش است! انواع دوش حمام را می‌توانید با توجه به بودجه، علایق و اندازه حمام یک دوش مناسب انتخاب کنید. دوش‌های موجود در بازار در انواع مختلفی ارائه می‌شوند. در این مقاله انواع مختلفی از سردوش های حمام را به شما معرفی خواهیم کرد.

انتخاب سردوش حمام

انواع سر دوش که براساس طرح و عملکرد آن در بازار موجود است. از بین سرهای دوش با فشار بالا گرفته تا سر دوش نگهدارنده، مدلهای زیادی وجود دارد که می‌توانید انتخاب کنید. انتخاب شما لازم نیست که گران ترین سردوش باشد، در واقع، علم دوش معمولی به ندرت گرانترین چیزهایی هستند که در حمام خود خواهید داشت. با این حال، انتخاب علم دوش که با انجام تحقیقات انتخاب شده باشد برای شما بهتر خواهد کرد.

سردوش پرفشار و کم مصرف

سردوش پرفشار و کم مصرف حمام می تواند تا ۵۰ درصد کمتر از سردوش های معمولی آب مصرف کند. افراد ساکن در مناطق دارای افت فشار آب در صورت استفاده از سردوش کم مصرف و پرفشار می توانند یک حمام لذت بخش با بالاترین فشار آب را تجربه کنند.پس اگر به دنبال مصرف کمتر انرژی از قبیل آب و برق هستید، بهترین نوع سردوش، یعنی سردوش پرفشار و کم مصرف خاص شما طراحی شده است.

سیستم‌طراحی‌شده برای سردوش های همان کم‌مصرف
  • سیستم‌طراحی‌شده برای سردوش های همان کم‌مصرف به این صورت است، که یک عدد بوش به همراه کاهنده چندروزنه‌ای بر روی سردوش‌ها قرارگرفته‌است.
  • قطر روزنه های سردوش برای رفع رسوب گرفتگی به ۴ تا ۵ میلی متر می‌رسد، که حتی در برخی مدل‌ها مصرف‌کننده می تواند میزان فشار آب را با تنظیم چندحالته سردوش کم یا زیاد کند.
  • تنها با انجام این سری تغییرات سردوش پرفشار و کاهنده بین ۳۰ الی ۷۰ درصد در مصرف آب صرفه جویی می کند.
  • علاوه بر این سردوش پرفشار و کم مصرف از طریق اختلال آب با هوا یا سیستم air turbo باعث افزایش فشار آب با همان مقدار دبی پایین آب می شود.
حتما مطالعه نمایید
نانو پوشش در صنعت شیرآلات بهداشتی 🛀🏻

سردوش حمام بارانی

مدل بارانی سردوش روی سقف‌حمام نصب می شود. افراد برای دوش‌گرفتن باید دقیقاً در زیر بارش بارانی آب از دوش بایستند. سطح خارجی سردوش‌بارانی بیشتر از مدل‌های دیگر می باشد. آب به طور یکسان در بین نازل‌های سردوش تقسیم می‌شود. چنانچه فشار آب خانه بالا باشد، سردوش حمام ‌بارانی می تواند بهترین بازدهی و عملکرد را داشته باشد، در غیر این صورت کارایی زیادی نخواهد داشت.

شرکت شیر آلات بهداشتی سهند

شرکت شیرآلات بهداشتی سهند افشان آذر با بیش از بیست سال سابقه در امر تولید، تحت نام تجاری سهند ، امروز از پیشتازان عرصه تولید در کشور ایران است . مجموعه سهند به واسطه تلاش مجدانه متخصصان و مهندسان نخبه همواره در کسب افتخارات، اولین صنعت خود بوده است .

شیرآلات بهداشتی سهند دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE )

با توجه به تاثیر شیرآلات بهداشتی در سلامت مردم ، شیرالات سهند افتخار دارد اولین دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE ) و بزرگترین صادرکننده بهترین شیرآلات‌بهداشتی ساختمان و شیرآلات بهداشتی لاکچری در چندین سال اخیر باشد و توانسته است در دو سال  پیاپی ، تنها دارنده تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در صنعت شیرآلات بهداشتی ساختمان باشد که این مهم بیانگر تمرکز و توجه این مجموعه بر کیفیت تولیدات و خدمات مضاعفی است که به مصرف کنندگان عزیزش پیشکش می دارد .

حتما مطالعه نمایید
انواع شیرآلات

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

پرلاتور شیرآلات چیست؟ 🚰

پرلاتور شیرآلات چیست؟ 🚰 از پرلاتور شیرآلات در خروجی آب شیرآلات بهداشتی مانند آبریز شیر دوش، روشویی، ظرفشویی و خروجی شلنگ توالت استفاده می‌گردد. امروزه پرلاتور شیرآلات یکی  اجزای ضروری در شیرآلات بهداشتی مانند شیر دوش، روشویی، ظرفشویی، شلنگ توالت، شیرآلات اهرمی، ساده و غیره است. هدف از به کار بردن این قطعه در شیرآلات بهداشتی کاهش مصرف آب، کنترل […]

راهنمای جامع خرید شیر ظرفشویی

۰۵

اسفند
ست شیرآلات, شیرآلات, شیرآلات بهداشتی, قیمت شیرآلات

راهنمای جامع خرید شیر ظرفشویی 🚰

راهنمای جامع خرید شیر ظرفشویی اگر به دنبال خرید شیر ظرفشویی مناسب و لوکس برای منزل خود هستید حتما این مقاله از وب سایت شیرآلات بهداشتی سهند را مطالعه نمایید. همان طور که می دانید از مواردی که قبل از خرید شیر باید به آن توجه کنید ،ابعاد آن است. ابعاد با کارایی محصول مرتبط هستند. ارتفاع[…]