شیرآلات لوکس چه ویژگی هایی دارند

شیرآلات لوکس

شیرآلات لوکس نامی آشنا برای افراد خوش سلیقه در انتخاب شیرآلات بهداشتی به خصوص شیرآلات سرویس بهداشتی  و حمام می باشد .

شیرآلات بهداشتی حمام و سرویس بهداشتی برای افرد خوش سلیقه در مبحث دکوراسیون واژه ای فراتر از کاربردهای آنها دارند , اما به چه دلیل شیرآلات مذکور اهمیتی دو چندان در در اجزاء دکوراسیون محیط خودرا ایفا می کنند .

 

شیرآلات لوکس دستشویی و حمام

ابتدا قبل از بررسی شیرآلات لوکس حمام و دستشویی با دسته بندی های متفاوت موجود شیرهای اهرمی و کلاسیک روشویی ( دستشویی ) و حمام آشنا شویم :

 

دسته بندی شیرآلات لوکس دستشویی و حمام

  •  شیرآلات آنتیک
  • شیرآلات مدرن

 

شیرآلات آنتیک

شیرآلات آنتیک که بیشتر در محیط های دستشویی و حمام به سبک خاص و نوستالژیک دیده می شود . شیرآلاتی با سرشیر خاص که انگشتان در میان آنها قرار می گیرد .

 

شیرآلات مدرن

شیر حمام اهرمی – مدل لیون کروم

شیرآلات مدرن هم با داشتن طرحهای مینیمالیستی و هندسی خاصی که شرکتهای تولید کننده شیرآلات بهداشتی تولید می شوند جای خودرا دراین بازار حفظ کرده است .

 

شیرآلات مدرن و آنتیک

با توجه به گسترش ذائقه مشتریان شیرآلات بهداشتی و به خصوص با درنظر گرفتن خلاقیت در ایجاد فضاهای خاص سرویس های بهداتی و حمام در منازل طرحهای ترکیبی نیز (شیرآلات مدرن و آنتیک ) هم در بازار دیده می شود .

 

البته با توجه به تنوع محصولات در زمینه تولید شیر آلات مدرن و انعطاف پذیری این محصول در تلفیق با طرحههای دیگر  شاهد نمونه های متعددی از مدلهای منحصر به فرد شیرآلات هستیم . در این میان شرکت شیرآلات بهداشتی سهند نیز با طرحها و سبکهای خاص در تولید محصولات مذکور سعی در جلب رضایت کامل مشتری سخت پسند نموده است .

 

 

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

۰۴

مهر
آلیاژ شیر آلات

مس و نقش آن از اندامهای موجودات زنده تا صنعت شیرآلات

مس و نقش آن در حیات بشری مس، نقره و طلا همگی در گروه یازدهم جدول تناوبی جای دارند   هزاران سال می شود که بشر از این عنصر استفاده می شود و رمیان باستان از معدن های مس در قبرس بهره برداری می کردند . مس جایگاه ویژه ای در حیات بشری داشته است از استفاده آن […]

۰۷

ارد
ست شیرآلات

انواع ست شیرآلات سهند

انواع ست شیرآلات سهند شرکت شیرآلات بهداشتی سهند تولیدات متنوعی دارد که در این خصوص اهتمام ویژه ای برای ست کردن انواع مدل شیرآلات خود  از حیث طراحی , رنگ و شکل هندسی داشته است .   ست شیرآلات سهند در رنگهای مختلفی از قبیل کروم , طلایی , سفید و سیاه ارائه می شوند که بتواند[…]