روش تمیز کردن شیرآلات بهداشتی طلایی

روش تمیز کردن شیرآلات بهداشتی طلایی

روش تمیز کردن شیرآلات بهداشتی طلایی

در این‌مقاله از وب سایت رسمی شیرآلات بهداشتی سهند قصد‌داریم روش تمیز کردن شیرآلات بهداشتی طلایی  را برای‌شما توضیح دهیم. شیرآلات طلایی و لوازم بهداشتی لوکس مانند کاسه روشویی طلای که با روکش طلایی باشند، به نگهداری‌ویژه ای نیاز دارند. طوریکه اگر بعد از خرید اینگونه لوازم تحقیقات لازم را جهت تمیزکردن این وسایل نکرده‌باشید، ممکن است به آن‌ها آسیب‌رساند. مخصوصا اگر شیرآلات طلایی شما از نوع شیرآلات ایتالیایی باشد، می تواند ضرر زیادی به شما وارد کند. بنابراین قبل از شروع به تمیزکردن شیرآلات طلایی خود، از فرآیند و مراحل تمیز کردن آن‌ها بهتر‌است اطلاع پیدا‌کنید.

شیرآلات طلایی و لوازم طلایی مانند کاسه روشویی طلایی در حمام شما، یک عنصر بسیار زیبا و چشم نواز هستند. اما اگر به درستی از آن ها مراقبت نشود به مرور زمان دچار فرسایش خواهند شد. هر چقدر که جنس شیرآلات بهداشتی طلایی شما خوب باشد باز نیاز به نگهداری دارند . زیرا شیرآلات طلایی به اندازه مدل شیرآلات استیل ضد زنگ دوام ندارند. اسپری کردن شیرآلات طلایی با مواد شیمیایی در حمام، به مرور باعث خوردگی و خرابی این شیرآلات لوکس بهداشتی می شود. اگر این لعاب این شیرآلات زنگ زده شود، چهره نه چندان زیبایی را در حمام شما ایجاد خواهد کرد.

راه حل برای تمیز کردن شیرآلات بهداشتی طلایی

برای تمیزکردن شیرآلات طلایی و لوازم طلایی حمام، یک قسمت سرکه سفید و سه قسمت آب را مخلوط کنید. این محلول یک تمیزکننده ساده و ملایم برای شیرآلات طلایی حمام و سایر لوازم طلایی مانند کاسه روشویی طلایی است. برای این منظور یک فنجان سرکه را با سه فنجان آب در یک بطری اسپری مخلوط کنید و آن را بر روی شیرآلات طلایی حمام خود اسپری کنید.

حتما مطالعه نمایید
استانداردهای شیرآلات بهداشتی

مراحل تمیز کردن شیرآلات طلایی

با استفاده از محلول سرکه و آب شروع به تمیزکردن شیرآلات لوکس بهداشتی خود کنید. ابتدا یک پارچه نرم بردارید و آن را درون محلول آغشته کرده و پارچه مرطوب را روی محل مورد نظر قرار دهید و بگذارید ۱۵ دقیقه بماند. سپس سطح مورد نظر را با پارچه ای نمدار تمیز کنید. به هیچ وجه از دستگاه های شستشو یا بخار شوی برای شیرآلات طلایی خود استفاد نکنید، چراکه به آبکاری آن ها آسیب می رساند. اگر شیرآلات شما دارای رسوب یا لکه هایی شده است، شستشو با سرکه را باید چند دفعه تکرار کنید.

 

استمرار در تمیزکاری را فراموش نکنید!

  • اگر حداقل هفته ای یک بار شیرآلات طلایی یا لوازم طلایی خود را بشویید، روند تمیز کردن آن ها آسان تر خواهد بود و به رسوبات اجازه جمع شدن بر روی شیر را نمی دهد.
  • درست است که سرکه مانند پاک کنندهای شیمیایی سریع عمل نمی کند، ولی با استمرار این کار، شیرآلات طلایی شما پاکیزه خواهد ماند و به سطوح و لعاب آن ها نیز آسیبی نمی رسد.
  • این نکته را به یاد داشته باشید که هیچگاه نباید از پارچه زبر یا سیم برای تمیزکردن شیرآلات طلایی خود استفاده کنید. همیشه با یک پارچه یا ابر نرم این کار را انجام دهید.
افتخارات شیرآلات سهند

اولین دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE ) و بزرگترین صادرکننده انواع شیرآلات بهداشتی مرغوب
ساختمان در چندین سال اخیر، توانسته است در دو سال  پیاپی ، تنها دارنده تندیس رعایت حقوق
مصرف کنندگان در صنعت شیرآلات‌بهداشتی ساختمان باشد .که این مهم بیانگر تمرکز و توجه این
مجموعه بر کیفیت تولیدات و خدمات مضاعفی است که به مصرف کنندگان عزیزش پیشکش می دارد .

حتما مطالعه نمایید
مزایای شیرآلات بهداشتی طلایی 🚰

صفحه رسمی شیراالات سهند در اینستاگرام

Rate this post

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

خرید شیرآلات بهداشتی ارزان با بهترین کیفیت

۲۸

دی
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

خرید شیرآلات بهداشتی ارزان با بهترین کیفیت

خرید شیرآلات بهداشتی ارزان با بهترین کیفیت : خرید و انتخاب شیرآلات بهداشتی برای خانه، شرکت و… یکی از مسائل مهمی است که نباید به آن بی‌توجه بود. شیرآلات از تجهیزات ساختمانی مهمی است که باید علاوه بر بهداشتی بودن از قیمت مناسبی هم برخوردار باشند. اما جدا از موضوع قیمت کیفیت و دوام شیرآلات هم اهمیت […]

خرید بهترین شیرآلات بهداشتی در سال 2022

۲۸

دی
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

خرید بهترین شیرآلات بهداشتی در سال ۲۰۲۲

مقدمه ای در مقاله خرید بهترین شیرآلات بهداشتی در سال ۲۰۲۲ : خرید شیرآلات بهداشتی جهت نصب در خانه‌های نوساز یا هنگام بازسازی خانه با هدف تعویض و جایگزین کردن با شیرآلات قدیمی یکی از اقدامات مهمی است که باید با دقت انجام ‌شود. هنگام انتخاب شیرآلات جدید به عنوان مهمترین لوازم پر مصرف خانگی باید ملاک‌هایی[…]