براق کردن شیرآلات بهداشتی با روغن بچه

براق کردن شیرآلات بهداشتی با روغن بچه

براق کردن شیرآلات بهداشتی با روغن بچه

در این مقاله از وب‌سایت شیرآلات بهداشتی سهند قصد داریم روش براق کردن شیرآلات بهداشتی با روغن بچه را توضیح‌دهیم. برای تمیز کردن انواع شیرآلات روش‌های مختلفی وجو دارد که برخی از آن‌ها تعجب برانگیز است. یکی از این روش‌ها استفاده از روغن بچه برای براق کردن و تمیز کردن شیرآلات استیل می‌باشد. برای این کار می‌توانید مقداری روغن بچه را روی یک پارچه تمیز بریزید و سپس تمیز کردن شیرآلات را شروع کنید. بوسیله پارچه آغشته به روغن همه جای شیرآلات را چرب کنید. در پایان با یک پارچه تمیز دیگر، روی سطوح بکشید تا اثر لکه‌ها از بین برود. روغن بچه ضمن اینکه شیرآلات را تمیز وبراق می‌کند، مانع از پوسیدگی شیرآلات نیز می‌شود. شیرآلات حمام به راحتی با این روش تمیز می شوند کافیست امتحان کنید.

نکات تمیز کردن شیرآلات بهداشتی

برای تمیز کردن هر نوع شیرآلات نکاتی وجود دارد که آگاهی از آن‌ها می‌تواند باعث حفظ زیبایی، کیفیت و ماندگاری آن‌ها می‌شود. در این قسمت می‌خواهیم نکاتی را معرفی کنیم که می‌تواند در تمیز کردن شیرآلات استیل موثر واقع شود.

  • قبل از هر کاری علت پیدا شدن لکه شیرآلات را پیدا کنید، تا بتوانید روش موثری برای پاک کردن لکه‌ها پیدا کنید.
  • از به کار بردن شوینده‌های اسیدی و شیمیایی مانند وایتکس، جوهر نمک و غیره خودداری کنید. این نوع شوینده باعث از بین رفتن پوشش شیرآلات می‌شود و همچنین آن‌ها را از ضمانت خارج می‌کند.
  • برای تمیز کردن شیرآلات استیل یا هر نوع شیرآلات دیگر، از مسواک و برس نرم استفاده کنید تا سطح شیر آلات از خراشیدگی محفوظ بماند.
  • از به کار بردن سیم ظرفشویی و اسکاچ‌های زبر برای تمیز کردن شیرآلات خودداری کنید، زیرا سبب خط و خش و آسیب‌های بیشتری به شیرآلات می‌شود.
  • یکی از بهترین روش‌هایی که مانع از تجمع رسوب و لکه بر روی شیرآلات می‌شود، این است که در پایان هر روز شیرآلات شستشو شود و توسط حوله نرم و تمیز خشک شود.
  • شوینده‌های خانگی از محلول‌های هستند که با جنس‌های متفاوت شیرآلات سازگاری دارند، بنابراین اگر قصد تمیز کردن شیرآلات منزلتان را دارید، اولین گزینه انتخابی شما شوینده‌های خانگی باشد.
افتخارات شیرآلات سهند

اولین دارنده استاندارد اتحادیه اروپا (CE ) و بزرگترین صادرکننده انواع شیرآلات بهداشتی مرغوب
ساختمان در چندین سال اخیر، توانسته است در دو سال  پیاپی ، تنها دارنده تندیس رعایت حقوق
مصرف کنندگان در صنعت شیرآلات‌بهداشتی ساختمان باشد .که این مهم بیانگر تمرکز و توجه این
مجموعه بر کیفیت تولیدات و خدمات مضاعفی است که به مصرف کنندگان عزیزش پیشکش می دارد .

صفحه رسمی شیراالات سهند در اینستاگرام

Rate this post

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

مقایسه شیرآلات بهداشتی ساختمان در بازار تهران

۲۶

اردیبهشت
دوش حمام ثابت, دوش حمام متحرک, روشویی, ست شیرآلات, شیرآلات, شیرآلات بهداشتی, قیمت شیرآلات

مقایسه شیرآلات بهداشتی ساختمان در بازار تهران

مقایسه شیرآلات بهداشتی ساختمان: در سال‌های اخیر، ست شیرآلات بهداشتی ساختمانی به یکی از صنایع مهم و پیشرو تبدیل شده است. هنگامی که شما برای خرید شیرآلات ساختمانی به بازار تهران سر می‌زنید انواع و اقسام شیرآلات خارجی و ایرانی را مشاهده می‌کنید. در گذشته بسیاری از افراد همیشه شیرآلات خارجی را به ایرانی ترجیح می‌دادند. اما […]

انواع مدل شیرآلات بهداشتی در سال 2022

۱۴

اسفند
شیرآلات, شیرآلات بهداشتی

انواع مدل شیرآلات بهداشتی در سال ۲۰۲۲

شیرآلات بهداشتی سهند یکی از مهمترین بخش های هر خانه محسوب می شوند و علاوه بر کاربرد بالا، تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی خانه دارند به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال یک مرکز فروش شیرآلات بهداشتی ساختمانی معتبر با قیمت انواع شیرآلات بهداشتی مناسب هستند، اگر شما نیز به دنبال خرید شیرآلات بهداشتی در تهران[…]